Warszawa, 14 października 2009 – Tylko do soboty mogą potwierdzać swoje przybycie na 23rd Floor-Sitting Party zaproszeni goście. Impreza zaplanowana jest na sobotę 24 października i ma być związana z dwoma wydarzeniami.

Tytuł tej edycji to – jak udało się nam ustalić – „Celebration”. I rzeczywiście, jest co świętować. W swoim zaproszeniu, skierowanym do gości, Jej Perfekcyjność wyjaśnia, że okazje są aż dwie. Pierwszą z nich są ósme urodziny klubu Utopia. Tego dnia bowiem, tuż po zakończeniu F-SP, większość obecnych gości uda się na Jasną 1, by tam bawić się z tak uroczystej okazji.

– Cieszę się, że w imprezowy nastrój kilkadziesiąt ludzi będzie wchodzić w moim mieszkaniu – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie atrakcje pomogą im rozruszać się przed wielkimi urodzinami.

Osobistym powodem Jej Perfekcyjność do zorganizowania F-SP właśnie tego dnia jest dziesięciotysięczne zdjęcie na fotoblogu trans. Dokładnie w sobotę 24 października pod adresem JejPerfekcyjnosc4.prv.pl znaleźć będzie można oznaczone numerem 10.000 zdjęcie opublikowane przez nią w serwisie PlayMobile.pl, gdzie prowadzi swój foto-pamiętnik. Jak podkreśliła gospodyni imprezy, podczas trwania F-SP nie będzie nawet w stanie pokazać wszystkich fotografii – wyświetlenie każdego choćby przez 1 sekundę zajęłoby i tak ponad 2,5 godziny. Impreza zaś, jak zawsze, rozpocznie się o 22:00 i potrwa do północy.
Tradycyjnie największą tajemnicą dla niezaproszonych gości pozostaje kwestia dress-code, jaki zaproponowała przybywającym Jej Perfekcyjność. Ta, jako jedna z wielu tajemnic imprezy, jest skrywana przez organizatorkę. Zaproszeni na imprezę mają szansę dowiedzieć się wszystkiego, co potrzebne na stronie FloorSittingParty.prv.pl, która dostępna jest po zalogowaniu się.

– Myślę, że to dobry moment na F-SP – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Brakuje nam ostatnio dobrych domowych imprez. Poza tym, zaczął się nowy rok szkolny, nowy rok akademicki, jest wśród nas sporo nowych osób, które chciałbym włączyć jakoś do wspólnego imprezowania. Mam nadzieję, że Floor-Sitting Party będzie do tego dobrą okazją.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od 3 lat średnio raz na 7 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl. Poprzednie Floor-Sitting Party nie odbyło się. Na kilka dni przed wydarzeniem, Jej Perfekcyjność odwołała je, komentując całą sprawę w specjalnie przygotowanym filmiku – czytaj: Odwołane 22nd Floor-Sitting Party!

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!