Warszawa, 16 października 2009 – Występ ekipy z Ministry of Sound w Capitolu i otwarcie klubu Lemoniada mają być najważniejszymi wydarzeniami nadchodzącego weekendu. Jej Perfekcyjność podkreśla, że jeśli zdrowie pozwoli, będzie się bawić na całego.

Jedna z najpiękniejszych dj-ek świata, dj Rae, odwiedzi warszawski klub Capitol na pierwszej nocy rezydenckiej Ministry of Sound już dzisiaj. Po tym jak MoS wygrał w plebiscycie na wymarzoną wytwórnię, klub otwiera nowy cykl. Jako suport dla Rae zagrają również rezydenci klubu Capitol Chriss Jaxx i Dio. Rae w ciągu swojej kariery zwiedziła praktycznie cały świat, rozkochując w sobie tłumy. Gra imprezy dla wielu największych światowych brand’ów: Ministry Of Sound, Housexy, MN2S czy Defected. Wokalistką oficjalnie jest niecałe 2 lata, a już zdążyła swoim głosem oczarować całą branżę – w tym wytwórnię Defected, która wydała 2 jej utwory wyprodukowane razem z legendą sceny house – Sandy Riverą. Oba utwory („Can’t stop” oraz „Persuassion”) szybko stały się przebojami sceny klubowej.

– Zapowiada się magiczna noc – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Nie mogę się doczekać jej występu i mam nadzieję, że naprawdę da czadu, jak potrafią to robić wszyscy artyści z MoS.

Piątkową noc trans rozpocznie jednak tradycyjnym biforem a zakończy – także tradycyjnie – w warszawskim klubie Utopia na imprezie „Revival ’80 ’90”, na której zagra dj Yoora.
W sobotę wielkim występem Denisa The Menace’a otworzy swoje podwoje klub Lemoniada. Denis to ikona muzyki house i współtwórca hitów takich jak: „Coracao”, „Shined On Me” czy „Feel The Vibe”. Jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów i remikserów ostatnich lat. W ciągu swojej długiej kariery współpracował z takimi gwiazdami jak Axwell, Roger Sanchez, Erick Morillo, Tiesto, Steve Angelo, JSebastian Ingrosso, Dirty South czy Pete Tong. Jego produkcje wydawane są w najbardziej prestiżowych labelach na świecie. Tej nocy wspierać Go będą Dj Adamus & Mafia Mike (Wet Fingers), a także Dj Bratos.

– Uważam, że Denis to jedna z najwybitniejszych gwiazd współczesnej muzyki klubowej – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Jego „Show me a reason” to ever-green, który towarzyszy mi niemal każdego dnia.

Finałem sobotniej nocy będzie impreza „Scandals Boutique” w klubie Utopia, na której trans spotka się ze swoimi znajomymi. Część z nich dopiero wtedy potwierdzi swoje przybycie na 23rd Floor-Sitting Party. Termin składania takiej deklaracji mija bowiem właśnie w sobotę. Impreza zaś zaplanowana jest na kolejną sobotę 24 października.
Nie wiadomo wciąż jednak czy wszystkie plany trans się powiodą. Od kilku bowiem dni jest przeziębiona i stara się – w miarę możliwości – ograniczać swoją aktywność, by nie forsować organizmu. Jak podkreśliła, zależy jej bowiem by być „w absolutnie idealnej formie podczas F-SP i urodzin Utopii”.

Kings Of Tomorrow i Rae w piosence „Can’t Stop”

Fragment występu Denisa w Pacha na Ibizie w lipcu 2008

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!