Warszawa, 12 października 2009 – Film „Notorious” rozpocznie sezon jesienno-zimowych wyjść do kina, na które zaprasza Jej Perfekcyjność. Jutro aż 11 osób ma się wybrać z nią na pokaz przedpremierowy.

Film „Notorious” do kin w Polsce wchodzi 23 października jednakże już jutro, na 10 dni przed premierą trans zaprasza swoich przyjaciół, znajomych i fanów na wyjątkowy pokaz. W kinie Atlantic spotka się ze znajomymi. Wyjścia, które organizuje od dobrych dwóch lat są – jak zawsze podkreśla – wyrazem jej wdzięczności dla ludzi, którzy „nie wstydzą się przyznać do znajomości” z nią.

– Lato nie sprzyja takim spotkaniom – podkreśla. – Jesteśmy wtedy wszyscy w rozjazdach a poza tym i w kinach niewiele się dzieje. Skoro nadchodzi jesień, czas najwyższy wrócić do starej tradycji. Mam nadzieję, że będziemy widywać się teraz jeszcze częściej.

Film opowiada biografię tytułowego bohatera. Artysta sceny hip-hopowej znany był również jako Biggie Smalls, jednak jego prawdziwe imię to Christopher Wallace. Był on najbardziej znany na scenie hip-hopowej na Wschodnim Wybrzeżu dopóki nie został śmiertelnie postrzelony w roku 1997 przez mężczyznę strzelającego do niego z auta w Los Angeles. Jego muzyka miała silny wpływ na jego doświadczenia podczas dorastania na Brooklynie gdzie narkotyki i przemoc często dominowały. Film pokazuje wcześniej nie znaną historię jego życia.

– Domyślam się, że nie będzie to dzieło wybitne, ale czasem dla relaksu można obejrzeć taką hagiografię – powiedziała trans. – Zwłaszcza, jeśli towarzystwo w jakim się ogląda jest warte tego, by poświęcić mu czas.

Wtorek będzie dla JP dniem zabieganym. Bezpośrednio przed filmem zwołała bowiem posiedzenie Konentu Seniorów Parlamentu Studentów UW oraz Prezydium Parlamentu Studentów UW. Wcześniej, w ciągu dnia zaprosiła nowych studentów na spotkanie koła naukowego, któremu prezesuje od kilku lat. Ma w planach także spotkanie organizacyjne w Zakładzie Socjologii Kultury Instytutu Socjologii UW, gdzie pisać będzie swoją dysertację.

Plakat filmu "Notorious"
Plakat filmu „Notorious”

Zwiastun filmu

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!