Warszawa, 22 października 2009 – Tylko dwa dni dzielą nas od kolejnej edycji Floor-Sitting Party. Jej Perfekcyjność w szale przygotowań nie zdradza nadal zbyt wielu szczegółów.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednoznacznie, że zbliża się wielka domówka u Jej Perfekcyjności. W sieci na jej fotoblogu widać na liczniku już 9999 zdjęć. Kolejne, dziesięciotysięczne, pojawi się dopiero w sobotę przed F-SP. Trans podkreśliła bowiem, że to właśnie ta okazja jest powodem do zabawy w sobotnią noc w jej mieszkaniu.

– Nie mogę się doczekać tej nocy – powiedziała trans. – Choć wiem ile czeka mnie jeszcze przygotowań, to chcę się ich podjąć, bo wiem, że warto. F-SP to zawsze wyjątkowe spotkanie, które sprawia, że bawimy się inaczej, lepiej, głośniej i ciekawiej.

JP nie zdradza dress-code, jaki obowiązywać ma na imprezie. Upubliczniła jednak nazwę wydarzenia – ta edycja nazywa się po prostu „Celebration”. Zaproszeni goście mieli okazję się o tym dowiedzieć już jakiś czas temu. Wszystkie informacje bowiem są dla nich dostępne na stronie FloorSittingParty.prv.pl, do której otrzymali login i hasło.
Na F-SP nie zabraknie na pewno ciasta przygotowanego przez gospodynię – trans zdradziła, że już wie, jaki będzie to wypiek, ale chce sprawić niespodziankę przybyłym. Zapowiedziała także, że zapewni gościom dobrą muzykę, przestrzeń do zabawy oraz welcome drinki. Swoje przybycie na F-SP potwierdziło ponad 20 osób. Jej Perfekcyjność podczas 23rd Floor-Sitting Party ma zaprezentować swoją nową pracę – będzie to film przedstawiający 18-letniego modela podczas ćwiczeń fizycznych.

– Nie chcę mówić nic więcej, bo to jednak ma być niespodzianka – ucina Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że się spodoba. Pierwszy raz przygotowałem jakąś pracę w formie video, więc to dla mnie także pewne wyzwanie.

Impreza będzie także biforem przed wielkim wydarzeniem – ósmymi urodzinami klubu Utopia. Wszyscy goście obecni na F-SP będą także gośćmi klubu tej nocy. Dzięki uprzejmości właściciela klubu, goście Jej Perfekcyjności są tam mile widziani. Podczas imprezy zagrać ma jeden z najwybitniejszych współczesnych djów David Vadetta a zaśpiewa z nim Cristal Waters.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od 3 lat średnio raz na 7 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!