Warszawa, 4 października 2009 – Jutro rano legendarna już matka Jej Perfekcyjności zjawi się w Warszawie. Będzie to pierwsza jej wizyta w stolicy u znanej córki odkąd mieszka ona w Warszawie.

Jej Perfekcyjność podkreśliła, że jest „całą tą wizytą” bardzo zdenerwowana. Choć zobaczy się ze swoją mamą tylko przez kilka godzin, chciałaby zostawić dobre wrażenie na temat tego jakie życie wiedzie w stolicy. W poniedziałek rano trans odbierze ją z dworca i zaprosi do siebie do domu na śniadanie. Mama JP przyjedzie do Warszawy ze swoją koleżanką.

– Wizyta ma charakter edukacyjny – powiedziała trans. – Moja mama przyjeżdża na szkolenie, które dotyczy jej rozwoju zawodowego. Cieszę się zatem, że znajdzie chwilę dla mnie.

Dotychczas to trans odwiedzała swoją rodzinę w mieście, z którego pochodzi na Pomorzu Zachodnim. Pierwsza wizyta „z drugiej strony” musiała się wkońcu wydarzyć i była kwestią czasu. JP ze swoją matką spędzi jeszcze kilka godzin po południu, gdy zaprosi ją na małe zwiedzanie swoich ulubionych miejsc w stolicy. Wtorek jest dla gościa z pomorza dniem szkolenia, po którym szybko opuści ona Warszawę.

– Chciałem zaprosić do siebie także znajomych, by dać mojej mamie szansę poznania na żywo ludzi, których zna tylko ze słyszenia i z opowieści, ale nie była tym zainteresowana – wyznała trans. – Nie pozostało mi więc nic innego jak uszanować jej decyzję.

Jej Perfekcyjność stwierdziła, że nie spodziewa się, by jej mama zintensyfikowała częstotliwość swoich wyjazdów do Warszawy. Najpewniej kolejna taka okazja będzie miała miejsce za kilka lat – na obronie dysertacji trans.

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!