Warszawa, 28 października 2009 – Od dziś jeszcze łatwiej można dodać Jej Perfekcyjność do znajomych na Facebook.com. Dzięki nowemu prostszemu adresowi oraz zapisom przez SMS, dostęp do profilu stanie się szerszy.

Od wczoraj profil Jej Perfekcyjności może być znaleziony pod prostym linkiem facebook.com/perfekcyjnosc. Zamiast dotychczasowego długiego www.facebook.com/pages/Jej-Perfekcyjnosc/136260131608 na stronę będzie można dostać się łatwiej. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że bardzo cieszy się z nowej funkcjonalności.

– Dużo frajdy sprawia mi utrzymywanie kontaktu z innymi ludźmi za pomocą facebooka – zdradziła. – System ściany, na której można coś napisać i widzą to wszyscy zainteresowani.

Drugim sposobem dodania Jej Perfekcyjności do znajomych jest wysłanie SMSa o treści „fan perfekcyjnosc” na numer FBOOK (32665) z telefonu komórkowego przypisanego do naszego konta w serwisie Facebook.com. Serwis wówczas automatycznie doda nas do znajomych Jej Perfekcyjności i na naszej ścianie pojawiać się będą publikowane przez nią wpisy.

– A ja zachęcam wszystkich, bo tylko osoby będące ze mną w kontakcie mają dostęp do mojej galerii Miłości Dnia oraz do informacji o tym, co dzieje się u mnie – stwierdziła trans. – Może to niewiele, ale czasem dzięki temu można też dowiedzieć się pewnych rzeczy, których nigdzie więcej nie zdradzam.

Do grona „fanów”, bo tak oficjalnie nazywa się osoby, które dodały ja do znajomych, należy już ponad 150 osób. Jak podkreśliła trans – cieszy się, że wciąż pojawiają się nowe. Ich napływ związany jest z faktem rosnącej popularności serwisu w Polsce oraz brakiem działań ze strony stron anty-Jej Perfekcyjność, czyli Jej Żalosności oraz Jej Rozwartości.

Profil Jej Perfekcyjności pod adresem facebook.com/perfekcyjnosc
Profil Jej Perfekcyjności pod adresem facebook.com/perfekcyjnosc

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!