Warszawa, 31 października 2009 – Bez kostiumu Jej Perfekcyjność zamierza bawić się dzisiaj w klubie Utopia. Na specjalnej imprezie z okazji Halloween gościem imprezy będzie niemiecki dj Tom Shark.

Impreza zapowiada się naprawdę smakowicie. Jak zwykle bowiem na tę noc klub przygotował coś specjalnego. Tom Shark jest dla klubowego środowiska Hamburga osobą bardzo ważną. Od ponad 10 lat współtworzy tamtejszą scenę i wie na czym polega umiejętność przenoszenia uczuć i emocji na parkiet i udowadnia to za każdym razem, gdy zjawia się za deckami. Choć jest głównie mc, zdarza mu się także przygotować remiksy.

– Najbardziej znanym jego dziełem jest chyba stworzony wraz z Matthiasem Menckiem remiks „Move the industry” Tiesto – opowiada Jej Perfekcyjność. – Z tego, co wiem, został bardzo dobrze przyjęty przez takie gwiazdy jak Tom Novy, Denis The Menace czy Thomas Gold. Więc myślę, że i w Warszawie sprawdzi się nieźle.

Vocal, deephouse, disco, tribal, minimal, techno, progressive i electro – Tom zna wszystkie te gatunki doskonale i porusza się między nimi swobodnie. Na wielkich imprezach, jak i w małych klubach potrafi dzięki temu wybrać odpowiednie piosenki, które powodują, że tłumy ogarnięte są przez jego zaklęcie i trwają w ekstazie tak długo, jak długo on gra. Występował u boku takich sław jak Richard Grey, Benny Benassi, Tom Novy, D.O.N.S., Barbara Tucker, Syke’n’Sugarstarr czy Milk & Sugar.
Dwa lata temu otrzymał tytuł najlepszego dja od miejscowego magazynu muzycznego. Rok później rzucił swoją dotychczasową pracę i zajął się tylko i wyłącznie graniem. Od tego czasu gra regularnie w klubach moondoo i MidnightBeats.
Aktualnie przygotowuje się do wypuszczenia wraz z Matthiasem Menckiem swojego oficjalnego pierwszego singla.

– Lubię, gdy do Warszawy wpadają zagraniczni dje – zdradza Jej Perfekcyjność. – Zawsze to okazja do posłuchania czegoś nowego, poznania innych smaków, innych styli. Odwiedzam tylko te kluby, w których mam pewność, że zaproszeni goście prezentują pewien poziom.

Trans zdradziła także, że nie przygotowuje na Halloween specjalnego stroju. Choć tradycja nakazuje, by tej nocy przebrać się jak najstraszniej, trans stwierdziła, że nie ma pomysłu na tegoroczne przebranie i „raczej nie zaskoczy” strojem przybyłych do klubu.


Plakat reklamujący Halloweenową imprezę w klubie Utopia

DJ Tom Shark w Upper East (21/03/2009)

Tiesto – Move The Industry (Matthias Menck & Tom Shark Private Rework)

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!