Warszawa, 6 października 2009 – Kolejna impreza z cyklu Floor-Sitting Party już 24 października. Jej Perfekcyjność potwierdziła dzisiaj termin wydarzenia i przekazała, że „najpewniej w ten weekend” wysyłać będzie zaproszenia.

Trans przekazała także, że podczas imprezy, która ma stać się rozgrzewką przed obchodzonymi tego dnia 8. urodzinami klubu Utopia „atmosfera będzie sprzyjała celebracji”. Wiadomo już, że event wystartuje o 22:00 i potrwa do północy – zgodnie z kilkuletnią już tradycją. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie zna jeszcze listy gości, bo jest ona w trakcie tworzenia.

– Na pewno nie zabraknie osób, dla których będzie to pierwsze F-SP – powiedziała. – Chcę rotować gości, dać im szansę zabawienia się w moim domu w atmosferze, jaką stwarza Floor-Sitting Party. Nigdy atmosfera ta nie była moją zasługą, a właśnie ludzi, którzy się na F-SP zjawiają. Dlatego próbuję starannie dobierać osoby, którym wysyłam zaproszenia.

Organizatorka podkreśliła także, że na wydarzeniu nie zabraknie tradycyjnych dla niego elementów – na pewno pojawi się przygotowane przez nią ciasto, nie zabraknie doskonałej muzyki. Wiadomo już także, że podczas wydarzenia trans zaprezentuje swoją nową pracę, która ma „wpisywać się w klimat sportowy”. To nowa inspiracja dla JP, która – co nie jest tajemnicą – ze sportem ma niewiele wspólnego. Póki co jednak, nie zdradzono dodatkowych szczegółów.

– Oczywiście, że będzie dress-code – stwierdziła. – Nie zdradzę jaki, bo przed imprezą wiedzieć będą to tylko zaproszeni. Uważam jednak, że ten element całej idei F-SP jest jednym z kluczowych i zawsze staram się mobilizować ludzi do tego, by realizowali narzucony im pomysł. To dress-code sprawia, że zabawa ma charakter jeszcze bardziej szalony niż na co dzień.

Trans zdradziła jednak, że podczas F-SP świętować będzie także dziesięciotysięczną fotografię na swoim fotoblo. Dziś licznik wskazuje już 9935 zdjęć i JP zapwiedziała, że do 24 października na pewno dobije do 10 tys. Nie chciała jednak zdradzić, czy w związku z tym planowane są także jakieś dodatkowe atrakcje. Stwierdziła jedynie, że na pewno nie pozostawi tej rocznicy bez odpowiedniego uczczenia.
Poprzednie Floor-Sitting Party nie odbyło się. Na kilka dni przed wydarzeniem, Jej Perfekcyjność odwołała je, komentując całą sprawę w specjalnie przygotowanym filmiku – czytaj: Odwołane 22nd Floor-Sitting Party!

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od 3 lat średnio raz na 7 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!