Warszawa, 24 października 2009 – Pierwszy podgląd dzieła przygotowanego przez JP – filmu z nastoletnim modelem – tylko u nas! Wielka impreza z cyklu Floor-Sitting Party oraz ósme urodziny klubu Utopia – już dzisiaj!

Specjalnie dla serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl trans zgodziła się ujawnić kilka klatek ze swojego krótkometrażowego filmu, który przygotowała na dzisiejsze 23rd Floor-Sitting Party „Celebration”. Po raz pierwszy Jej Perfekcyjność ujawnia jakiekolwiek szczegóły i podgląd nowej pracy. Jak podkreśliła – po premierze na F-SP, dzieło będzie dostępne także w sieci. Wszystko to jednak dopiero za jakiś czas. Póki co, tylko u nas – 6 klatek z filmu Jej Perfekcyjności.

– Cała praca trwa ponad 7 minut – zdradza trans. – Początkowa koncepcja zupełnie się zmieniła i w ostateczności z nagrania zrobił się jakby teledysk do piosenki Mr. Timothy’ego i Inaya Day „Got 2 Get Up” w remiksie Avicii. Mam nadzieję, że moim gościom spodoba się to, co przygotowałem.

Praca trans nosi tytuł „Hołd” a jej premierowy pokaz ma być głównym wydarzeniem artystycznym tej nocy podczas Floor-Sitting Party. Impreza u Jej Perfekcyjności rozpocznie się o godzinie 22:30 i potrwa do 1:00. Wyjątkowe wydłużenie i przesunięcie imprezy ma związek z wydarzeniem nocy, którym mają być ósme urodziny klubu Utopia. Wszyscy goście Jej Perfekcyjności obecni na 23rd Floor-Sitting Party będą także gośćmi klubu Utopia. Trans zadbała o wejście do klubu dla nich – a trzeba wiedzieć, że wejście tego dnia do Utopii będzie wyglądało zupełnie inaczej niż zwykle… Tajemnic jednak nie zdradza na razie ani klub ani Jej Perfekcyjność.
Trans dla swoich gości, jak zawsze, przygotowała także ciasto – będzie to specjalny jabłecznik z serkiem waniliowym. Goście otrzymają także na wejściu specjalny likier bananowy sprowadzony z Madeiry. Trans podkreśla, że na wydarzeniu nie zabraknie przede wszystkim dobrej muzyki oraz dobrego humoru. Jej Perfekcyjności zależy bowiem zawsze na tym, by jej goście pamiętali imprezy u niej jako coś wyjątkowego. Na pewno będzie to wydarzenie wyjątkowe dla osób, które na F-SP przybywają po raz pierwszy – zgodnie ze zwyczajem trans, w jej mieszkaniu znajdzie się kilka takich osób.

– Noc, która nas czeka będzie magiczna – powiedziała organizatorka. – Tak się bowiem składa, że w trakcie, gdy będziemy już w Utopii, przestawiony zostanie czas. Będziemy bezkarnie bawić się godzinę dłużej. To dopiero magia!

Gwiazdami wieczoru będą David Vandetta oraz Crystal Waters. Jako support zagra „śliczny i młody” niemiecki dj Philippe Lemot. David Vandetta to dj, którego w zasadzie nie trzeba przedstawiać. To jeden z czołowych przedstawicieli muzyki klubowej, któremu sukces przyniosły takie hity jak „Love to Love You Baby” czy „Unidos para la Musica” z jego pierwszej płyty „Rendez Vous”. Crystal Waters po raz pierwszy zaistniała na scenie muzyki dance i pop w roku 1991 ze swoim wielkim hitem „Gypsy Woman (She’s Homeless)” z pamiętnym refrenem „La Da Di, La Da Da”. Dyskusja, jaką wywołała piosenka na temat codziennego życia bezdomnych kobiet sprawiła, że hit królował na parkietach oraz w stacjach radiowych. To jej głos słychać w piosence „Destination Calabria”.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od 3 lat średnio raz na 7 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

Klatki z filmu "Hołd", którego premiera odbędzie się na 23 F-SP
Klatki z filmu „Hołd”, którego premiera odbędzie się na 23 F-SP

Plakat reklamujący ósme urodziny klubu Utopia
Plakat reklamujący ósme urodziny klubu Utopia

„Destination Calabria” z wokalem Crystal Waters

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!