Warszawa, 19 października 2009 – Dokładnie 9993 zdjęcia znajdują się dzisiaj na fotoblogu Jej Perfekcyjności. Zdjęcie o numerze 10.000 ukazać się ma w serwisie JejPerfekcyjnosc4.prv.pl w sobotę.

Wszystkie fotografie zostały wykonane przez Jej Perfekcyjność od 21 stycznia 2007, gdy powstał fotoblog. Wczoraj fotograficzny pamiętnik życia trans obchodził swój tysięczny dzień istnienia. Jak łatwo policzyć, JP dodaje średnio blisko 10 zdjęć dziennie. Bez wątpienia jest to największy fotoblog w serwisie operatora sieci Play playmobile.pl. Niezmiennie także pamiętnik Jej Perfekcyjności pozostaje w serwisie najpopularniejszym – pisaliśmy o tym tutaj.

– Nie ukrywam, że to trochę jak nałóg – wyjaśnia trans. – Zdjęcia robię niemal już odruchowo co chwilę. Lubię po prostu utrwalać rzeczywistość wokół mnie, moją codzienność. A to, że kogoś to interesuje, ktokolwiek zagląda na mój fotoblo, tylko zwiększa satysfakcję z jego prowadzenia.

Wczoraj także trans zapisała blotkę o numerze 1800. Oznacza to, że w każdym wpisie zamieszcza średnio ponad 5,5 zdjęcia.
Fotograficzny pamiętnik trans powstał przypadkiem. JP wzięła udział w akcji testowo-promocyjnej sieci Play w 2007 roku. Nadchodzi4 to akcja promocyjna, tzw. tryvertising, w ramach której najmłodszy operator telefonii komórkowej w Polsce promował swoje wejście. Użytkownicy, wytypowani w Warszawie i Trójmieście, mieli przez trzy miesiące za darmo korzystać z nowej sieci w zamian za pewne zobowiązania, dotyczące m.in. prowadzenia fotograficznego pamiętnika w internecie. Do akcji wytypowano wówczas ograniczoną liczbę osób a wśród nich znalazła się Jej Perfekcyjność. Od tamtej pory fotobloga prowadzi w sposób nieprzerwany.

– Czasem nie mam siły, by danego dnia zamieszczać fotki zrobione w ciągu ostatnich 24 godzin, ale staram się robić to regularnie – tłumaczy się trans. – Ważne jednak, że nic nie ginie! Są zdjęcia, są filmy a w sumie w ten sposób powstaje archiwum z mojego życia.

Zdjęć na fotoblogu byłoby więcej, gdy nie ich usunięcie. Jej Perfekcyjność we wrześniu 2007 skasowała ponad 120 wpisów relacjonujących jej dwumiesięczny wakacyjny wypoczynek nad morzem. Pisaliśmy o tym więcej tutaj.
Z okazji dziesięciotysięcznego zdjęcia Jej Perfekcyjność w najbliższą sobotę organizuje 23rd Floor-Sitting Party.

9993 zdjęcia i 1800 wpisów na 5 dni przed F-SP
9993 zdjęcia i 1800 wpisów na 5 dni przed F-SP

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!