Warszawa, 20 września 2009 – Jutro rano Jej Perfekcyjność zaplanowała swój wyjazd w góry. Kontrowersyjna trans wybiera się tam z Ma, z którym podejrzewana jest o romans.

Nie wiadomo dokładnie o której trans wyjedzie z Warszawy. Nie wiadomo nawet dokładnie dokąd się udaje, bo sama zainteresowana nie chciała podawać dokładnej lokalizacji. Wiadomo natomiast, że jedzie w góry niedaleko Zakopanego tylko ze swoim znajomym Ma. Trans nie poinformowała także kiedy wróci do Warszawy. Sprzeczne informacje na ten temat pojawiają się od kilku dni.

– Nie powiem kiedy wrócę, bo sam tego nie wiem tak do końca – wyjaśnia JP. – Pewne jest jedynie to, że w piątek będzie można mnie spotkać na imprezach w Warszawie. A kiedy dokładnie tutaj się zjawię, tego nie wiem.

Decyzja o wyjeździe w góry zaskoczyła wszystkich. Jej Perfekcyjność znana jest bowiem z tego, że nie jest wielbicielką wyjazdów w ogóle, a w góry w szczególności. Sama trans podkreśla zawsze, że jeśli ma się gdzieś ruszyć z Warszawy, to najchętniej „do innych dużych miast, gdzie temperatura jest niższa”. Zaskakująca jest też długość wyjazdu. Trans nie lubi bowiem małych miejscowości i wsi – bardzo niechętnie spędza tam czas. Dlatego aż kilkudniowy pobyt poza stolicą wydaje się zagadkowy. Niektórzy doszukują się przyczyn takiej decyzji… w romansie! Pisaliśmy o tym tutaj.

– Na pewno w poniedziałek i we wtorek będę niedostępny za pomocą środków komunikacji elektronicznej – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Zamierzam na dwie doby wyłączyć telefon i nie korzystać z internetu. Myślę, że wyjdzie mi to na dobre.

Wiadomo, że do nieobecności i nieuchwytności trans przygotowywała znajomych, przyjaciół i fanów od kilku dni – nie tylko poprzez ustne zapowiedzi, ale także na portalach społecznościowych. Jak twierdzi, najbardziej rozbawiły ją komentarze w serwisie Facebook.com, gdzie niektórzy martwią się, że nie będą mieli przez dwa dni aktualizowanego zbioru „Miłości Dnia” Jej Perfekcyjności. Trans nie skomentowała tego faktu.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!