Warszawa, 17 września 2009 – Powraca sprawa romansu Jej Perfekcyjności z Ma. Trans w najbliższy poniedziałek wyjeżdża z nim na pięć dni w góry. Czyżby stara miłość nie rdzewiała?

O romansie JP z Ma głośno było w czerwcu 2008, gdy zastanawiano się Czy ma romans z Ma?. Od tamtej pory podejrzewano ją o bliższą znajomość z kilkoma innymi osobami, jednakże trans za każdym razem informacji tych nie chciała potwierdzić. Tym razem jest nieco inaczej. Wyjazd Jej Perfekcyjności w góry z Ma potwierdziło jej biuro prasowe. W poniedziałek rano JP znika aż do piątku.

– Bardzo potrzebuję wyjazdu, odpoczynku – powiedziała trans. – Mój jedyny tegoroczny letni wyjazd do domu rodzinnego skończył się tragicznie, bo po spaleniu się na słońcu musiałem przez cały tydzień siedzieć nieruchomo w domu. To było straszne i mało relaksacyjne.

Czemu więc trans jedzie w góry z Ma? Czy nie mogła wybrać się tam sama? I skąd w ogóle pomysł wyjazdu w góry, za którymi trans ponoć nie przepada? Mnożące się pytania pozostają bez odpowiedzi. Jej Perfekcyjność odpowiada bowiem wciąż milczeniem. Warto w tym momencie przypomnieć o poprzednich informacjach, na podstawie których podejrzewani ich o romans. Są wśród nich te z 7 czerwca 2008, 5 sierpnia 2008, 26 sierpnia 2009 czy choćby wpis w pamiętniku „Parada, Marcinek, Ola, ZOO – czyli koniec jest bliski”. Sama trans wielokrotnie na swoim blogu podkreśla, że Ma jest jej „miłością życia”.

– Przecież gdybym miał romans, na pewno ukryłbym go i nikt nie wiedziałby ani z kim, ani dokąd jadę – powiedziała trans. – Dlatego bawią mnie te insynuacje, ale zarazem są dla mnie miłe, bo Ma jest rzeczywiście dla mnie kimś wyjątkowym. Od razu dodam jednak, że wyjątkowy w inny sposób.

Nie potwierdziły się także wcześniejsze informacje, jakoby z JP i Ma w góry jechać miały także inne osoby. Jak przekazała nam trans, mimo propozycji złożonej kilku osobom, okazało się, że nikt inny nie mógł pozwolić sobie na taki wyjazd w tym terminie i w to miejsce. Jej Perfekcyjność nie potrafiła także dokładnie określić lokalizacji, w którą się udaje – wiadomo jedynie, że będzie to wioska niedaleko Zakopanego. Trans do Warszawy wróci najpóźniej w piątek.


JP i Ma na imprezie w czerwcu 2008

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!