Warszawa, 25 września 2009 – Zadowolona i wypoczęta po kilku dniach spędzonych poza stolicą, Jej Perfekcyjność wróciła wczoraj wieczorem na kolejny imprezowy weekend.

Trans wyjechała w góry z Ma, którego nazywa Miłością Życia. Spędzili wspólnie kilka dni – głównie w Kościelisku i Zakopanem ale pod koniec zatrzymali się także na chwilę w Krakowie. JP opowiadając o wyjeździe nie może przestać się nacieszyć.

– Spędziłem kilka dni z Ma i trudno mi wyobrazić sobie większą radość – streszcza podekscytowana. – Nie ma się jednak co dziwić, gdyby bowiem moja miłość do niego nie miała charakteru platonicznego i była odwzajemniona… Sami możecie sobie wyobrazić, co by się działo. W tej sytuacji przytrafiło mi się najlepsze z możliwych.

W Krakowie Jej Perfekcyjność zatrzymała się u znajomych homoseksualistów, których chwaliła za ich niehteronormatywne podejście do życia seksualnego.
Imprezowanie dzisiaj JP rozpocznie na pewno w klubie Capitol, który dziś obchodzić będzie pierwszy dzień swoich pierwszych urodzin. Trans na wydarzenie zabierze, jak zawsze, grupę swoich znajomych. Jak podkreśliła, cieszy się, że klub pamięta o niej i konsekwentnie chce, by bawiła się przy serwowanej tam muzyce. Kokieteryjny, cukierkowy szyk, filuterne tancerki, bajkowe akrobacje i klimat rodem z krainy czarów – tak zapowiada się celebracja pierwszego dnia równie pierwszych urodzin warszawskiego klubu Capitol. Już 25 września rozpocznie się wielkie świętowanie, które upłynie pod banderą londyńskiej wytwórni Ministry of Sound.
Noc trans zakończy w klubie Utopia na kolejnej nocy z cyklu „Revival ’80, ’90”.

– Liczę na to, że nie będzie to zwykła piątkowa noc – powiedziała trans. – A na to się zanosi, bo dopisać ma i oferta imprezowa i znajomi, za którymi przez kilka dni stęskniłem się naprawdę.

Dla wszystkich bliskich znajomych i przyjaciół Jej Perfekcyjność zaplanowała na sobotę bifor u swojego znajomego Pi, do którego zaprosiła za pomocą kalendarza Google swoich bliskich. Imprezą nocy ma być jednak koncert djów w klubie Utopia, którzy w ramach „Scandals Boutique” zaprezentują swoje sety. W imprezie udział wezmą dj Dio, dj Moondeck i dj Nobis.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!