Warszawa, 27 września 2009 – Jej Rozwartość – to kolejna fikcyjna postać, która pojawiła się w serwisie facebook.com. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że cieszy się ze swojej niesłabnącej popularności.

Po Jej Performatywności, Jej Żalosności i Jej Puchatości nadeszła pora na Jej Rozwartość. Jako profil w serwisie społecznościowym facebook.com oraz grupa, do której można przystąpić, jeśli posiada się konto w serwisie. Jej Rozwartości udało się dość szybko zgromadzić sporą grupę znajomych, bo miano to ma aktualnie około 150 osób.

– Strasznie cieszy mnie każda inicjatywa, która jest w jakiś sposób inspirowana moim działaniem – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Tym bardziej, że do znajomych Rozwartości należą w większości osoby, których nie znam a nawet nie kojarzę. To oznacza, że informacje o mnie i o moim przesłaniu docierają dalej niż przypuszczałem.

JP ciepło wyraża się o wszystkich swoich poprzednich parodiach. Jej Żalosności osobiście pomagała w promocji – podobnie jak blogowi Jej Performatywności. Tym razem stwierdziła jedynie, że zaskoczyła ją wulgarność profilu, który przygotowany został dla Jej Rozwartości. W serwisie w zdjęciach zamieszczonych na profilu znaleźć można bowiem jedynie metalowe wzierniki.

– To dość szokujące, ale może to i dobrze – stwierdziła JP. – Powoli mam wrażenie, że pomysł tworzenia parodii mojej osoby staje się nudny i dlatego kolejni twórcy starają się czymś jeszcze przyciągnąć do siebie ludzi. To naturalny proces.

Trans dodała już Jej Rozwartość do znajomych i zachęca wszystkich, by zrobili to samo. Jak podkreśliła, jest „niezywkle ciekawa” co też uda się wymyślić twórcom nowej postaci. Kolejne jej korki będzie na pewno śledzić.


Tak wygląda profil Jej Rozwartości

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!