Warszawa, 15 września 2009 – Czy to kolejna dieta trans? Jej Perfekcyjność na swoim profilu w serwisie Facebook.com zapowiedziała, że zaczyna się odchudzać.

W niedzielę wieczorem wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć komunikat wysłany przez trans, w którym zapowiada, że od poniedziałku zacznie kolejną dietę. W informacji przekazanej w serwisie Facebook.com na tzw. ścianie JP przywołuje także diety z przeszłości. Można w niej przeczytać:

Jej Perfekcyjność ogłasza: „Może tego nie wiecie, ale w swoim życiu przeszłam około 17 poważnych diet. Może nie wyobrażacie sobie tego, ale ważyłam kiedyś 98,5 kg. Może nie dziwić, że tylko jedna dieta okazała się skuteczna i pozwoliła mi zrzucić 27 kg. No i może zaskoczę Was, ale w tej diecie chodzi o to, żeby regularnie mniej niż dotychczas żreć.” JP na diecie od jutra.

To rzeczywiście nie pierwszy raz, gdy trans się odchudza. Dieta z najbardziej spektakularnym efektem miała miejsce na kilka miesięcy przed przybyciem JP do Warszawy. Udało się jej wówczas zrzucić ponad 27 kg w ciągu pół roku. Sama wielokrotnie polecała potem dietę swojego autorstwa, która pomogła jej osiągnąć ten efekt, a którą nazwała „Dietą Trzech Zer”.
Tym razem zakładany efekt ma być mniej spektakularny. Trans podkreśliła w rozmowie, że nie przytyła „jakoś znacząco” i nie zamierza zrzucać „nie wiadomo ile”.

– Chodzi bardziej o powrót do starych dobrych nawyków żywieniowych, które ostatnio jakoś zaniedbałem – wyjaśniła. – Boję się, że jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiście bardzo poważna dieta będzie mi znów koniecznie potrzebna. Choć nie twierdzę, że nie ucieszyłbym się ze zrzucenia 3-4 kilogramów.

Jej Perfekcyjność odmiawia podania swojej aktualnej wagi. Powiedziała jedynie, że jej BMI wynosi aktualnie 22. JP dodała także, że zazdrości ludziom, których przemiana marterii pozwala im na osiągnięcie na tej skali wyników poniżej 20 bez wysiłku.


Zapowiedź diety w serwisie Facebook.com

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!