Warszawa, 4 września 2009 – Maraton imprezowy zaplanowała sobie na ten weekend Jej Perfekcyjność. Znana trans nie odpoczywa, mimo końca wakacji szkolnych – i nadal zachęca swoich znajomych do poświęcenia się zabawie.

Choć słynne hasło „Weekend zaczyna się we wtorek” zdaniem Jej Perfekcyjności „w zasadzie nieobowiązuje od 1 września”, to wciąż nie oznacza to spokoju dla niej i jej znajomych. Jeszcze dzisiaj bowiem zaprosiła kilka osób do siebie na bifor otwierający trzy dni zabawy. Goście zjawić się mają około 22:00 w mieszkaniu JP na warszawskiej Ochocie. Nieco ponad dwie godziny później przeniosą się do klubu Capitol na imprezę „Blueberry” z cyklu AromaNight. Jagody, maliny, jeżyny i żurawiny zakrólują w menu barowym, a delikatny zapach owoców leśnych wypełnić ma wnętrza klubu. Zmysłową atmosferę dopełnią seksowne brzmienia klubowe w wykonaniu Martina Haromony oraz Anthony’ego Saint’a. Poza wszelkimi smakowo-zapachowymi akcentami piątkowej AromaNight, w trakcie imprezy odbędzie się inauguracja nocnych kursów tańca Capitol Dance Sessions at Night.

– Wszystko brzmi bardzo szalenie, więc na pewno się tam zjawimy – zapowiada trans. – Capitol zresztą to jeden z lepszych klubów w Warszawie i dobrze się tam bawimy, rozgrzewając się przed finałem.

Jej Perfekcyjność ma oczywiście na myśli imprezę Revival ’80, ’90, która zakończy piątkową noc w klubie Utopia. Za deckami stanąc ma dj Yoora, a i zanosi się – zdaniem JP – że w klubie będzie sporo osób, które po Orange Warsaw Festival przybędą tam, by dalej się bawić po koncertach.
Zarówno w piątek jak i w sobotę trans zaplanowała także inne zajęcia – właśnie w związku ze wspomnianym fesitwalem do Warszawy przybywają osoby, których dawno lub nigdy nie widziała i które chce poznać. W piątek opiekować się ma Sz – młodym homoseksualistą, znanym jako prezenter serwisów informacyjnych na innastrona.pl. W sobotę zaś planuje zakupy w outlet centre w Piasecznie.
Sobota taże rozpoczyna się biforem – tym razem u znajomego Jej Perfekcyjności – Pi. W mieszkaniu przy ulicy Ordynackiej, na zaproszenie Jej Perfekcyjności, zjawić się ma grupa homoseksualistów, trans i kobiet. Wszyscy potem, jak jeden mąż, wybrać się mają na imprezę Scandals Boutique w klubie Utopia, na której zagrają dj Nobis, dj Moondeck oraz dj Licky.

– Jeśli idzie o zapowiadanych djów, to noc zapowiada się ekstremalnie dobrze – powiedziała trans. – Strasznie lubię ich wszystkich, więc jest szansa na to, że początek roku szkolnego w klubach będzie dla mnie niezwykle udany. Tego bym sobie oczywiście życzyła.

Niedziela to dzień, gdy Jej Perfekcyjność zaplanowała… grilla! A ponieważ sama mieszka w wysoko zurbanizowanej części miasta, o użyczenie miejsca poprosiła swojego znajomego Ka. Ten, bez chwili wahania, zgodził się. Dzięki temu kilkanaście osób zaproszonych przez JP będzie wspólnie bawić się w Piasecznie, kończąc w ten sposób wakacje w ostatnim możliwym terminie. Jak podkreśla bowiem trans, „najpewniej za kilka-kilkanaście dni na grillowanie będzie za zimno”. Dlatego cieszy się, że udało się jej jeszcze teraz zachęcić znajomych do spotkania.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!