Warszawa, 18 września 2009 – Obfitujący w urodziny weekend – najpierw w piątek urodzinowy bifor u znajomego a w sobotę – wydarzenie miesiąca, czyli urodziny właściciela klubu Utopia. Tak zapowiada się weekend Jej Perfekcyjności.

Piątkowa impreza poprzedzająca clubbing jest wyjątkowa – znajomy trans świętować będzie z nią i znajomymi swoje kolejne urodziny. JP zdradziła, że pomogła mu nieznacznie w przygotowaniu wydarzenia i na jego prośbę zaprosiła do niego kilkanaście osób. Znajomi i przyjaciele trans często korzystają z jej pomocy przy logistycznym rozplanowaniu imprezy. Narzędziem, które przy tym wykorzystują jest kalendarz Google Jej Perfekcyjności.

– Zawsze chętnie pomagam i zapraszam w imieniu organizatorów na różne imprezy domowe – powiedziała trans. – Cieszę się, że mogę choć tak nieznacznie pomóc im w organizacji, bo wiem jakie to uciążliwe zajęcie.

W piątek imprezą kończącą wieczór będzie na pewno „Revival ’80, ’90” w klubie Utopia. W tym samym miejscu dobę później przewidziana jest największa impreza miesiąca. „Ladies and Gentlemen… Her Majesty… The QUEEN”, czyli urodziny właściciela klubu Utopia. Podczas imprezy gościnnie wystąpić ma JD Davis. Znany wokalista i dj rozpoczynał karierę od hitów takich jak „Disco Salsa” czy „Funky Fantasy” a sam muzyk uczestniczył m.in. w projekcie „Love Emulator”, gdzie po raz pierwszy wystąpił także jako wokalista. Kolejne hity „Whatever You Need”, „In My Eyes” oraz „Confusion” były potwierdzeniem ogromnego talentu muzyka. Światu jednak znany jest przede wszystkim jako głos z piosenki Davida Guetty „The World Is Mine” oraz „In Love With Myself” z płyty „Guetta Blaster”.

– To będzie wielkie wydarzenie! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Już nie mogę się doczekać szału, jaki tej nocy zapanuje przy Jasnej 1. A co do tego, że takowy będzie miał miejsce nie mam najmniejszych wątpliwości, przecież to wydarzenie miesiąca!

Jej Perfekcyjność została przez właściciela klubu Utopia zaproszona jako gość VIP wraz z osobą towarzyszącą.
Imprezę w klubie Utopia poprzedzić ma niewielki bifor, który wraz ze swoim znajomym Pi, Jej Perfekcyjność organizuje przy ul. Ordynackiej. Jak podkreśliła, na pewno będzie na niej grzecznie i tłoczno, bo „wszyscy będą poddenerwowani wieczorem, który ma nadejść potem”.


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!