Warszawa, 8 września 2009 – Informację o planowanym terminie kolejnej megadomówki podała dziś rano Jej Perfekcyjność 24 października, w dniu urodzin klubu Utopia, zaprosi do siebie znajomych i przyjaciół, by świętować to wydarzenie już od 22:00.

Dokładnie na 40 dni przed planowanym terminem trans zapowiedziała, że dwudziesta trzecia edycja będzie „rodzajem biforu przed właściwymi urodzinami”. Jak podkreśliła, chciałaby zebrać u siebie znajomych, przyjaciół i fanów, z którymi świętowanie rozpocznie przed przyjściem do Utopii. Impreza w klubie rusza o 23:00, ale goście zazwyczaj schodzą się około 1:00-1:30. JP zapowiedziała, że zadba o imprezowy nastrój jej gości tego wieczoru.

– Chcę, żeby to było Floor-Sitting Party jak za dawnych czasów – powiedziała. – Bardzo tradycyjne, bardzo standardowe, ale przez to i zaskakujące. Chcę, żeby w domu zjawiło się u mnie mnóstwo osób nieheteroseksualnych, które rozbawione ruszą dalej „w miasto”. Jestem im to winna.

W ten sposób trans nawiązała do odwołanego 22nd Floor-Sitting Party. Zaplanowane na 14 sierpnia F-SP pod hasłem „The Day Before” nawiązywać miało do kocnertu Madonny, jaki odbył się dzień później. Impeza jednak nie doszła do skutku, co trans ogłosiła w specjalnym filmiku w serwisie YouTube.com, który zamieściła 10 sierpnia w swoim kanale.
Tym razem, jak zapowiada, nie spodziewa się żadnych trudności przy organizacji imprezy, które mogłyby doprowadzić do jej odwołania.

– Wszystko musi być tym razem perfekcyjnie dograne – zapewnia. – Tęskno mi do F-SP i nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Mam nadzieję, że i goście, którzy spodziewają się otrzymać zaproszenia, są tak samo zniecierpliwieni.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zaproszenia rozsyłać będzie – jak zawsze – na 14-10 dni przed imprezą. Póki co jednak, skupia się na jej organizacji. Trans podkreśla zawsze, że ilość pracy, jaką trzeba włożyć w każde F-SP jest nie do ocenienia dla osoby nie uczestniczącej w tych przygotowaniach. Stwierdza jednak także, że to dobrze. Jej zdaniem goście mają się bowiem na imprezie dobrze bawić a nie zastanawiać nad tym jak udało się coś zorganizować.
Trans zapowiedziała wstępnie także „organizację performance’u sportowego”, nie wyjaśniając jednak na czym miałby on polegać.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od 3 lat średnio raz na 7 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska, Sebastian Polit i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!