Warszawa, 5 sierpnia – Kolejne Floor-Sitting Party już 14 sierpnia – zaproszenia na imprezę zostały rozesłane dwa dni temu. Za cztery dni mija termin potwierdzania przybycia na imprezę.

Z dotychczasowych informacji wynika, że zaproszenia otrzymało kilkadziesią („ponad dwadzieścia”) osób. Wiadomo też, że tematem przewodnim imprezy ma być następujący dzień później koncert gwiazdy pop Madonny. Z nią związany jest także dress-code oraz nazwa imprezy: 22nd Floor-Sitting Party „The Day Before”. Nieofocjalnie udało się nam także ustalić, że z okazji imprezy gościom zaserwowane zostaną specjalne okolicznościowe welcome-drinki o nazwie „M”.

– Impreza wyjątkowo rozpocznie się o 22:30 a nie o 22:00, jak zwykle – zdradza trans. – Chodzi o to, że latem po prostu noce są krótsze i zaczynają się coraz później. I choć, to trzeba przyznać, w sierpniu ściemnia się coraz wcześniej, to jednak postanowiłem przesunąć nieco godzinę.

Impreza potrwa, jak zawsze, dwie godziny. Organizatorka zapowiedziała na niej wiele niespodzianek. Niespodzianką nie będą za to na pewno ani ciasto przygotowane tradycyjnie przez Jej Perfekcyjność ani zapowiedziana na tego dnia oficjalna publiczna premiera pracy „Świat jest czarno-biały”.
Nie zabraknie też dobrej muzyki i wyjątkowych gości. Jak zawsze, JP dba o to, by wśród zaproszonych nie zabrakło osób, które po raz pierwszy będą miały okazję wziąć udział w wyjątkowej domówce.

– Wiem, że część gości ceni niespodzianki – podkreśliła organizatorka. – Nie mogę jednak pozwolić na to, by zabrakło stałych elementów. Wiem przecież, że o F-SP mówi się także wśród osób, które nigdy na imprezie nie były – nie chcę iść zawieść w jakiś sposób.

Poprzednia impreza cyklu – 21st Floor-Sitting Party „Weekend Starts On Tuesday” odbyła się 22 maja i była oficjalnym wydarzeniem otwierającym sezon imprezowy. Od tamtej pory głośno mówiło się o tym, że na pewno dzień przed koncertem Madonny, Jej Perfekcyjność zdecyduje się na zorganizowanie kolejnej edycji. Informacja ta potwierdziła się ostatecznie właśnie przedwczoraj.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od 3 lat średnio raz na 7 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.


Tak imprezę reklamowała Jej Perfekcyjność miesiąc przed 14 sierpnia

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!