Warszawa, 24 sierpnia 2009 – Podwójne urodziny w Łodzi, mnóstwo imprez i spotkań planuje na ostatni tydzień wakacji Jej Perfekcyjność. Wszystko zaczyna się… już dzisiaj.

Trans podkreśla, że to ostatni raz w tym roku okazja do tego, by powiedzieć, że „weekend zaczyna się we wtorek”. Powiedzenie to przyjęło się w środowisku klubowym Warszawy kilka lat temu, gdy w nieistniejącym już klubie Barbie Bar w trakcie wakacji organizowano we wtorki regularne imprezy. Potem tradycję tę kontynuował Discrete, który powstał w tym samym miejscu. W tym roku żaden z klubów nie odważył się na taki eksperyment – powiedzenie jednak zostało.
Już dziś jednak Jej Perfekcyjność spotka się ze swoimi znajomymi – Pa i Ew, by rozmawiać o kończącym się projekcie naukowym, w którym cała trójka brała udział. Efektem zakończonego seminarium będzie publikacja, w której Jej Perfekcyjność przygotowała dwa teksty.

– Skoro ostatni tydzień wakacji przed nami, to można chyba spędzić go ciut inaczej, prawda? – upewnia się trans. – Dlatego w tym tygodniu imprezujemy i bawimy się już od poniedziałku. Bez chwili wytchnienia.

Poniedziałkowe spotkanie to jednak tylko preludium. Na pewno w środę Jej Perfekcyjność zamierza zorganizować niewielkie wyjście, podczas którego zobaczy się z osobami poznanymi na koncercie Madonny na warszawskim Bemowie 15 sierpnia. Przypomnijmy, że relację z koncertu trans na żywo umieszczała na specjalnym moblogu CzekajacNaMadonne.moblog.pl. Widać tam także osoby, z którymi spotkać się zamierza JP. Także jutrzejszy dzień sfinalizować ma rozmowa ze znajomym Ka, który zamierza… radzić się w sprawach sercowych.

– Choć zawsze powtarzam, że jestem osobą najmniej kompetentną z możliwych, bo przecież sam żyję w celibacie – podkreśla trans. – Czasem jednak loudzie twierdzą, że moje cyniczne spojrzenie na życie pomaga im lepiej zrozumieć co naprawdę myślą.

W piątek Jej Perfekcyjność planuje wyjazd do Łodzi. Powodem są siedemnaste urodziny jej znajomej Ma oraz urodziny klubu Narraganset. Wraz ze znajomymi JP chce tej nocy świętować te dwa wydarzenia. W sobotę zaś trans zjawi się już w Warszawie. Dodała, że na pewno tego dnia „zaliczy” imprezę biforową oraz odwiedzi „najmniej dwa kluby”.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że datę końca wakacji traktuje dość umownie – dla niej formalnie wakacje trwać będą bowiem jeszcze conajmniej miesiąc, z drugiej zaś strony – zintensyfikowała swój tryb życia już od 1 sierpnia.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!