R E K L A M A

Polska, 7 sierpnia 2009 – To już dziś Jej Perfekcyjność wraca do Warszawy. Na nadchodzący weekend zaplanowała sobie mnóstwo atrakcji i wydarzeń.

Około godziny 16:30 pociąg z trans na pokładzie znajdzie się w Warszawie. Podróż Jej Perfekcyjności z Pomorza Zachodniego potrwa niecałe 6 godzin. Trans wraca do stolicy na weekend po siedmiodniowym pobycie w domu rodzinnym. Tam JP spędziała swoje wakacje. Pytana o to, czy wystarczy jej tak krótki odpoczynek, odpowiada twierdząco.

– Fizycznie trudno mnie zmęczyć – komentuje. – Chodziło raczej o to, żebym psychicznie odpoczął. A i to nie oznaczało odcięcia się całkowitego od spraw związanych z moim codziennym życiem. Cały czas byłem dostępny „pod telefonem” i „pod komputerem”. Chyba nie potrzebuję aż tak dokładnego zresetowania się, by zniknąć całkiem nawet na chwilę.

Po powrocie do Warszawy, Jej Perfekcyjność zaplanowała oczywiście imprezowanie. Zanim jednak rozpocznie zabawę, chce odwiedzić w szpitalu swojego znajomego, który trafił tam podczas jej nieobecności w stolicy. Potem zamierza rzucić się w wir zabawy. Rozpocznie ją w piątek dłuższym biforem u znajomego. Wieczór zakończy w klubie Utopia na imprezie „Revival ’80, ’90”.
W sobotę JP zaplanowała kilka spotkań, które także zwieńczone będą imprezową nocą.

– Po spokojnym tygodniu, należy mi się odrobina szaleństwa – skomentowała. – Chcę ten weekend porządnie wykorzystać, bo za tydzień czeka mnie Floor-Sitting Party no i koncert Madonny. To będzie coś innego niż nadchodzące dni.

W sobotę trans zamierza odwiedzić kilka klubów. Przedtem spotka się z grupą znajomych, by wspólnie eksplorować możliwości, jakie dają warszawskie miejsca rozrywki. Zgodnie z zapowiedzią, jaką opublikowała w swoim kalendarzu Google, JP planuje zakończyć noc na imprezie Scandals Boutique.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!