Warszawa, 28 sierpnia 2009 – Siedemnaste urodziny swojej koleżanki Ma będzie świętować dziś w Łodzi Jej Perfekcyjność. W ten sposób rozpocznie celebrację ostatniego weekendu wakacji.

Do Łodzi trans uda się dziś po południu. Wieczorem chciałaby spotkać się ze swoimi znajomymi – Se, Be i Go. Noc zaś poświęci na imprezowanie w gronie znajomych, którzy bawić się będą na siedemnastych urodzinach Ma. Trans stwierdziła, że dawno już nie była na urodzinach „młodej kobiety”, dlatego „z dużą radością” będzie imprezować w Łodzi.

– Zapowiada się fajna zabawa – stwierdziła. – Tym bardziej, że to nie jedyne urodziny, jakie tej nocy będę zaliczać. Przecież dokładnie dzisiaj dwudniową imprezę urodzinową zaczyna klub Narraganset.

Dwunaste urodziny klubu uświetnić ma występ Moniki Jarosińskiej. Gwiazda wraz z Zenonem Boczarem nagrała singel „First kiss”, który podczas polskich eliminacji do Eurowizji 2005 zajął drugie miejsce. Jej piosenka „Change me forever” ukazała się na płycie kanadyjskiego DJ’a Franco Fabiego a poza tym współpracowała z takimi artystami jak Brian Allen i Rob Hoffman (znanego ze współpracy z Christiną Aguilerą) przy albumie „Why Not?”. Jej najnowszy projekt muzyczny OVER30 tworzy ze swoim życiowym partnerem DJ’em i producentem Robertem „Mr.Root” Korzeniewskim gdzie nie tylko śpiewa ale i komponuje i pisze teksty.
Z Łodzi Jej Perfekcyjność zamierza wrócić w sobotę nad ranem, by przygotować się do dalszej zabawy w stolicy.

– Nie możemy sobie odpuścić – stwierdziła. – Mam nadzieję, że tej nocy Warszawa znów się zaludni, pojawią się tłumy, które dotychczas przebywały na wakacjach i że będzie znów jak w czerwcu czy maju.

W sobotnią noc Jej Perfekcyjność zamierza zaprosić swoich znajomych na bifor, który będzie tylko wstępem do dalszej zabawy. Potem ze znajomymi na pewno uda się do klubu Opera, by potem skierować swoje kroki na Jasną 1. Tam, w klubie Utopia doskonałą zabawę zapewnią dj Dio, dj Nobis i dj Moondeck.
Trans nie potrafiła jeszcze powiedzieć czy niedzielę spędzi równie intensywnie. Stwierdziła jednak, że jest „otwarta na propozycje”.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!