Warszawa, 16 sierpnia 2009 – Kilka tysięcy osób śledziło relację Jej Perfekcyjności sprzed koncertu Madonny na warszawskim Bemowie. Wczoraj na stronie CzekajacNaMadonne.moblog.pl można było śledzić na żywo sytuację od godziny 8 rano do samego początku kocnertu.

Pomysł założenia mobloga (czyli mobilnego bloga) zrodził się w głowie Jej Perfekcyjności, która od dawna już planowała spędzenie przed wejściem na płytę lotniska wielu godzin. Ostatecznie zjawiła się na miejscu chwilę po 8 z dwójką znajomych – Pi i Ad. Wspólne opowiadali czytelnikom co dzieje się w oczekiwaniu na koncert. Pomysł okazał się trafiony.

– Sprawdziłem dzisiaj statystyki i okazuje się, że strona była bardzo popularna – komentuje Jej Perfekcyjność. – Odnotowaliśmy kilka tysięcy wyświetleń. Większość ludzi trafiała do nas dzięki wyszukiwarce Google, po wpisaniu słów związanych z koncertem na Bemowie.

Na moblogu Jej Perfekcyjność zamieściła kilkadziesiąt fotografi opowiadających o tym, co dzieje się przed lotniskiem od 8 rano do 21, gdy zaczynał się koncert gwiazdy. Na stronie pojawiają się także filmiki, nie są jednak najlepszej jakości. Problemy z filmami trans tłumaczy ograniczeniami serwisu moblog.pl. Wszystkie bowiem wiadomości umieszczane na stronie muszą być wysłane MMSem, ten zaś ma ograniczoną pojemność – stąd filmy muszą być krótkie i nie najlepszej jakości.

– Na szczęcie dzisiaj już wszystkie te filmy można obejrzeć normalnie w naszym kanalne YouTube.com, bo wgrałem je tam od nowa – zdradza. – Poza tym dużo więcej fotografii znaleźć można na moim fotoblogu, gdzie także dzisiaj udało mi się zamieścić moją relację i fotki.

Na fotoblogu Jej Perfekcyjności rzeczywiście znaleźć można dziś wpis, w którym poza słowami autorski znajduje się także ponad 60 zdjęć i kilkanaście filmików – w tym kilka z samego koncertu. Wszystkie wykonane zostały przez samą JP, któa znajdowała się cały czas na przedzie ludzi oczekujących na koncert a potem pod samą sceną Madonny w drugim rzędzie strefy Golden Circle.
Sama JP oceniła, że warto było poświęcić czas, pieniądze i zdrowie, by wziąć udział „w tak niezwykłym wydarzeniu”.


Madonna w Polsce – fotografia wykonana telefonem komórkowym z fotobloga JejPerfekcyjnosc4.prv.pl

Polscy fani śpiewają Madonnie „Sto lat”

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!