Warszawa, 14 sierpnia 2009 – CzekajacNaMadonne.moblog.pl to adres specjalnego bloga komórkowego, na którym Jej Perfekcyjność ze znajomymi będą na żywo relacjonować koncert Madonny i to, co dziać się będzie przed nim. Trans zamierza regularnie zamieszczać aktualizacje przez całą sobotę.

Start mobloga (mobilego bloga) już nastąpił. Na stronie znajdują się jednak aktualnie jedynie testowe wpisy. Jak zapowiada Jej Perfekcyjność, właściwy start strony zaplanowała na godzinę 7 rano w sobotę. Wtedy bowiem rozpocznie się jej oczekiwanie na początek koncertu. Jak zapowiedziała już jakiś czas temu, o tej porze zamierza ze znajomymi zjawić się w okolicach lotniska Bemowo.

– Mamy dokładnie opracowany plan, cała sytuacja jest rozpracowana logistycznie, wiemy co i jak – wyjaśniła. – Mamy nawet zapewnione ciepłe napoje i możliwość odpoczynku… w pobliskim kiosku ruchu. Pomyśleliśmy o wszystkim!

Moblog prowadzony ma być bezpośrednio sprzed wejścia oraz po godzinie 17:00 z terenu koncertu. Jej Perfekcyjność zapowiada, że do samego startu będzie cały czas aktualizować zawartość strony – jeśli tylko dziać się będzie coś wartego uwagi. Moblog ma więc charakter okazjonalny. Po koncercie jego działalność zakończy się – relacją z wyjścia i momentu, gdy publiczność opuszczać będzie teren lotniska Bemowo.

– Chcemy dać możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu tym, którzy nie będą na miejscu – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Tym bardziej, że nauczony doświadczeniem z koncertu Kylie Minogue w Stoczni Gdańskiej wiem, że przed występem także dzieje się wiele.

JP podkreśla, że wierzy w unikalność swojego pomysłu blogowego. Trans zaznaczyła, że moblogi w Polsce wciąż nie są zbyt popularne i ma nadzieję, że taka akcja przyczyni się do popularyzacji blogowania przez komórkę.
Koncert Madonny w Polsce odbędzie się po raz pierwszy. Gwiazda rozpocznie swój występ około godziny 21 na lotnisku Bemowo w Warszawie.


Tak wygląda moblog z pierwszą testową notką

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!