Rewal, 6 sierpnia 2009 – Tradycyjna wizyta w Rewalu trwa dziś. Jej Perfekcyjność postanowiła odwiedzić swoją ulubioną nadmorską miejscowość.

Powoli dobiega końca pobyt trans na Pomorzu Zachodnim. Jutro wczesnym popołudniem powinna znaleźć się w Warszawie. Przedostatni dzień odpoczynku postanowiła spędzić nad samym morzem. Dlatego też w środę wieczorem dotarła do Rewala, gdzie spędziła noc i bawi się dzisiaj. Do rodzinnego miasta wrócić ma wczesnym popołudniem, by przygotować się do wyjazdu do stolicy.

– Tylko pozytywne wspomnienia – komentuje Jej Perfekcyjność. – To jedyna rzecz, która wiąże się w moich myślach z Rewalem. Od zawsze lubiłem tu przyjeżdżać a swego czasu przecież udawało mi się całe dwa miesiące wakacji siedzieć bez przerwy.

Trans przez kilka lat uczestniczyła w obozie dziennikarskim, prowadzonym przez wydawcę ogólnopolskiego tygodnika społeczno-politycznego dla młodzieży. Początkowo jako uczestnik, potem jako instruktorka, Jej Perfekcyjność zżyła się z miejscem i bawiła się nad morzem co roku.
Teraz także odwiedzi na chwilę obóz – wciąż bowiem przebywają tam jej znajomi z czasów, gdy uczestniczyła w nim aktywnie. To, jak twierdzi, głównie dla nich odwiedza teraz Rewal.

– Nie miałbym powodu, by się tu zjawiać, gdyby nie oni – powiedziała. – Cieszę się, że są tak blisko mojego domu rodzinnego, mogę dzięki temu bez problemu wpaść do nich, gdy mam ochotę. Mam tylko nadzieję, że moje oparzenia słoneczne nie uniemożliwią mi tego…

Jej Perfekcyjność cierpi nadal po oparzeniach słonecznych, jakich nabawiła się w niedzielę. Podkreśliła jednak, że nie powstarzymają jej one przed zabawą ze znajomymi w Rewalu.
Z zapowiedzi trans wynika, że po powrocie do Warszawy nie zamierza przestać podróżować. Prawdopodobnie jeszcze w sierpniu odwiedzi ponownie Łódź.


W 2006 roku w Rewalu wykonane zostało jedyne znane półnagie zdjęcie Jej Perfekcyjności

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!