Warszawa, 21 sierpnia 2009 – Tak przynajmniej twierdzi autor relacji z minionego weekendu zamieszczonej w serwisie GayLife.pl. Sama trans zaś udowadnia to, planując kolejny weekend pełen niespodzianek.

Jej Perfekcyjność dzisiaj ogłosiła swoje szczegółówe plany na ten weekend. Imprezowanie rozpocznie dzisiaj małym biforem u swojego znajomego Pi. Tam spotkać ma się ze znajomymi, których nie widziała już jakiś czas. Nie zabraknie także nowych osób, które… poznała na koncercie Madonny. Trans podkreśla, że nadchodzące dwa dni spędzi imprezowo, „ale bez przegięć”. Jej Perfekcyjność zastanawia się dziś nad wizytą w klubie Opera, gdzie zaplanowano imprezę Absolut Glowing Fruit Sensation. Po zeszłorocznym sukcesie cyklu Juicy Fruit Sensations właściciele miejsca chcą wrócić do starej tradycji. Podkreślają także, że tej nocy wszyscy będą mogli do woli kosztować darmowych owoców. Trans podkreśla jednak, że choć z jednej strony chciałaby się tam zjawić, to jednak póki co – zapowiada się, że nic z tego.

– Może to dziwić, ale ja wciąż fizycznie nie jestem w formie po koncercie Madonny i maratonie imprezowym – powiedziała. – Odwodnienie spowodowało, że mam trochę problemów z nogami. A i przyznać muszę, że nie dałem organizmowi odpocząć jakoś specjalnie przez ostatnie dni.

Dziś chciałaby swój wieczór zwieńczyć w klubie Utopia na imprezie z cyklu „Revival! 80, 90”, gdzie zjawić się mają Showe Boys ze swoim show pod prysznicem.
Za to na pewno jutro weźmie udział w zabawie zaproponowanej przez klub Capitol. „Pop Legends Night”. Tym razem motywem przewodnim imprezy będą najbardziej znane kawałki Madonny, które w zwinny sposób zremisują dje Majestic z Warszawy i Szymeck z Trójmiasta. Trans podkreśla, że zabawa „przy hitach takiej gwiazdy jest zawsze udana, nawet tydzień po jej koncercie”.
Finałem jutrzejszego wieczoru będzie występ dja Chris Bekker z Niemiec w klubie Utopia. Jest on jednym nowszych djów grających w Berlinie bo jeszcze kilka lat temu był… wybitnym biznesmenem. Jednym z jego ważniejszych momentów w karierze była propozycja rezydentury w berlińskim klubie Bangaluu – od tego czasu doprowadza do szału ludzi słuchających jego niezwykłych setów. Stworzył sety z takimi gwiazdami jak Tom Novy, Phil Fuldner czy Moguai. Jego najnowsza produkcja „The Chase” po 4 dniach na liście Dance Charts w Niemczech wskoczyła na 14 pozycję.

– Zapowiada się naprawdę szalona noc – podkreśla JP. – Mam nadzieję, że znów pobawimy się jak na koncercie dja Enferno tydzień temu. To będzie dla mnie szczyt szaleństwa w ten weekend, na więcej nie mogę sobie pozwolić.

Choć, jak podkreśla, wciąż i nadal „weekend zaczyna się we wtorek”, Jej Perfekcyjność rzeczywiście stara się dojść do siebie po odwodnieniu, jakiego doznała. Mimo wszystko, od wtorku udało się jej spotkać z kilkorgiem znajomych, wybrać się do kina a nawet na urodziny znajomych bliźniaków, na której bawiła do późnych godzin nocnych. Przy tym wciąż funkcjonuje normalnie i – jak podkreśla nie leży „całymi dniami dupą do góry”.


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w klubie Utopia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!