Polska, 1 sierpnia 2009 – Punktualnie o 14:35 pociąg z Jej Perfekcyjnością na pokładzie opuścił Warszawę. W ten sposób rozpoeczęła swój krótki siedmiodniowy wypoczynek z daleka od stolicy.

Podróż trans na Pomorze Zachodnie potrwa około 5,5 godziny, cały zaś pobyt potrwa do piątku. Jej Perfekcyjność zapowiedziała swój powrót do Warszawy na 8 sierpnia. Przez cały czas zamierza przebywać w domu rodzinnym i właśnie w takim gronie spędzać tygodniowe wakacje.

– Bardzo dużo odpoczywałem w czerwcu i lipcu – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Zwłaszcza zaś w lipcu. Nie potrzebuję długich wakacji, a wręcz nie lubię takowych. Mam nadzieję, że uda mi się wytrzymać tydzień nic-nie-robienia i że nie będę chciał się zerwać do Warszawy wcześniej.

Już wiadomo, że w czasie pobytu w domu rodzinnym, JP odwiedzi Rewal. Nadmorska miejscowość jest jedną z jej ulubionych w Polsce. Jej Perfekcyjność spędziła tam blisko 6 lat wakacji – zazwyczaj rezydując na miejscu po 2 miesiące w roku. Od pewnego czasu, po konflikcie z wydawcą jednego z największych ogólnopolskich tygodników opinii, nie bywa tam tak często. Jej wizyty ograniczają się głównie do jednodniowych wypadów, przy okazji pobytu jej znajomych. Nie inaczej będzie i tym razem. Go, znajoma JP z Łodzi, będzie akurat spędzać dwa tygodnie nad morzem i zaprosiła do siebie trans.

– Z Rewalem mam tylko pozytywne skojarzenia – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego z chęcią tam wpadnę, choćby i tylko na chwilę. Wiem, że spotkam tam dobrych znajomych, lodziarzy, sklepikarzy, właścicieli pensjonatów, szefa ratowników, wójta gminy…

Nie wiadomo jeszcze na kiedy Jej Perfekcyjność zaplanuje wyjazd. Jak wyznała – wszystko zależy od pogody i planów jej rodziny. Podkreśliła, że chciałaby zobaczyć się z jak największą jej częścią, bowiem od ostatniego jej pobytu na Pomorzu Zachodnim minęły już 4 miesiące.
W trakcie tygodniowego odpoczynku JP nie planuje imprezy w Szczecinie. Wyjaśniła, że mimo początkowych planów, by skorzystać z okazji, postanowiła jednak tego nie robić. Jej znajomi, mieszkający na miejscu, donieśli jej bowiem, że w te wakacje Szczecin i tamtejsze kluby są zupełnie puste.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!