Warszawa, 10 sierpnia 2009 – Z OSTATNIEJ CHWILI. Floor-Sitting Party odwołane. Jej Perfekcyjność poinformowała właśnie o anulowaniu zaplanowanej na piątek imprezy pod hasłem „The Day Before”.

Powodem odwołania ma być zły stan zdrowia trans. Jak poinformowała w specjalnym oświadczeniu przekazanym w swoim kanale YouTube.com nie jest w stanie sprostać wyzwaniu, jakim jest organizacja imprezy.

„Stała się rzecz, której właściwie nie brałam pod uwagę. (…) Mój aktualny stan zdrowia (…) powoduje, że nie jestem w stanie podjąć się realizacji tak dużej imprezy, tak dużego wydarzenia – zwłaszcza w tak ważnym okresie, w przeddzień koncertu Madonny w Polsce” – słyszymy w nagraniu.

Słychać wyraźnie, że organizatorka jest chora, ma katar. O problemach zdrowotnych informowała już w piątek swoich przyjaciół, znajomych i fanów w serwisie facebook.com. Nikt jednak nie przypuszczał, że sytuacja rozwinie się w ten sposób. Trans zapowiadała bowiem 22nd Floor-Sitting Party „The Day Before” już na miesiąc przed koncertem, jako wydarzenie mające wporwadzić wszystkich w odpowiedni nastrój. Wczoraj minął termin potwierdzania przybycia dla zaproszonych gości, stąd decyzja JP jest zaskakująca.

– Nie widzę innej możliwości – powiedziała nam Jej Perfekcyjność. – Nikt chyba nie zdaje sobie sprawy, jak wielkim wysiłkiem i jak wiele czasu wymaga przygotowanie każdego F-SP. W ciągu najbliższych dni nie mogę się zaś forsować, muszę dojść do siebie, żeby móc wytrwać w oczekiwaniu na koncert Madonny. Wstępnie bowiem chcemy być na lotnisku Bemowo już o 7 rano. Muszę być zdrowy tego dnia.

Wiadomość dopiero co ukazała się w sieci, więc na pierwsze komentarze przyjdzie poczekać. Przy okazji trans ujawniła jak wyglądało zaproszenia na imprezę a także – chyba nieco nieświadomie – kiedy zaplanowała kolejne F-SP. W filmiku udostępnionym w sieci informuje bowiem, że będzie miało ono miejsce na przełomie września i października.

„Odwołuję Floor-Sitting Party” – Oświadczenie Jej Perfekcyjności:


Fragment zaproszenia na F-SP

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!