Warszawa, 3 lipca 2009 – Kolejne imprezy w kolejny weekend. Tym razem widać jednak, że Jej Perfekcyjność nie ignoruje faktu, że nastała iście letnia pogoda.

Dlatego też pierwsz z zaplanowanych na najbliższe dni imprez odbędzie się… w ogrodzie. Urodzinowy grill, na którego Jej Perfekcyjność została zaproszona wraz ze znajomymi i przyjaciółmi rozpocznie imprezowy maraton wieńczący tydzień. Na warszawskim Ursynowie trans bawić się będzie dziś do późnych godzin wieczornych wśród najbliższych jej osób. Bezpośrednio stamtąd uda się do klubu Capitol na imprezę Aroma Night – Citrus Refresh.

– To brzmi prawie jak deser – powiedziała. – I niech tak będzie! Niechaj to będzie deserowa impreza po udanym, mam nadzieję, spotkaniu w plenerze. Choć zasadniczo zakończenie tej nocy będzie inne, całkiem standardowe.

Nic tak nie odświeża w upalne lato jak świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy, woda z cytryną czy soczysty grejpfrut. Klub Dlatego w tę lipcową noc Capitol zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Aroma Nights pod znakiem owoców cytrusowych. Aroma Nights to jedyny w swoim rodzaju cykl imprez zapachowych. Ci, których zmęczy lipcowa aura będą mieli szansę zrelaksować się i zregenerować zapasy pozytywnej energii podczas Citrus Refresh Night w klubie Capitol. Poza kojącym zapachem cytryn, pomarańczy i grejpfrutów, który otuli wnętrza klubu, klubowicze będą mogli zakosztować wyjątkowych, o drinków z cytrusowa nutą.
Imprezą wieńczącą piątkową noc będzie Brüno Party w warszawskiej Utopii. Impreza promująca wchodzący do kin film „Brüno” na pewno będzie obfitować w niespodzianki. Jedną z nich mają być Shower Boys w swoim specjalnym show. Po raz pierwszy nadzy chłopcy pod specjalnym prysznicem ustawionym w środku klubu pojawili się 2 tygodnie temu i wzbudzili ogromne zainteresowanie.

– Muszę przyznać, że to naprawdę fajni chłopcy a sam pomysł uważam za rewelacyjny! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Nie mogę się doczekać zaplanowanej na dziś powtórki z rozrywki.

Jutro wieczorem znajomi Jej Perfekcyjności mają się najpierw spotkać w jej mieszkaniu na Ochocie na krótki bifor. Potem swoje kroki skirują do jednego z klubów – trans nie zdradziła jeszcze do którego, jednakże nieoficjalnie mówi się o Opera Club i HotLu. Wiadomo natomiast na pewno, że potem Jej Perfekcyjność zamierza udać się na imprezę promującą płytę „Clubnetic 4” w klubie Utopia podczas „Scandals Boutique”. Na imprezie zagrają dje WaWa, dj Monky i dj Nobis.
Z kalendarza Google trans wynika także, że po imprezie zaplanowała w swoim mieszkaniu after-party w niewielkim gronie.


Plakat reklamujący imprezę w klubie Capitol

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!