Warszawa, 8 lipca 2009 – Podwójne zaproszenia na imprezę Hed Kandi w klubie Capitol czekają na czytelników JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Spiesz się – masz czas tylko do czwartku do północy.

Konkursowe pytanie brzmi: Po raz który ekipa Hed Kandi zagra w Capitolu?

Na Twoje odpowiedzi czekamy do czwartku (9 lipca) do północy. Odpowiedź wyślij na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl w temacie wpisując „Hed Kandi” a w treści prawidłową odpowiedź, imię, nazwisko i swój wiek.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest możliwość odbioru zaproszenia 10 lipca o godzinie 18 pod bramą Uniwersytetu Warszawskiego.

[more]

Jedna z poprzednich imprez Hed Kandi w Capitolu wyglądała tak:

Już 10 lipca po raz kolejny familia Hed Kandi rozgrzeje parkiety w klubie Capitol. Tym razem, specjalnie na letni czas do Warszawy zawita główny ambasador marki – Andy Norman. Jest człowiekiem nierozdzielnie kojarzonym z Hed Kandi i dlatego nadano mu przydomek GodFather. Bez obaw, ten ojciec chrzestny nie rezyduje na Sycylii, ale na Ibizie.
Andy to DJ z 20-letnim stażem. Od początku istnienia Hed Kandi jest związany z tą marką. Jeżeli chodzi o jego muzyczne preferencje to trzeba przyznać, że jest artystą przesiąkniętym funkiem i disco. Za swoje inspiracje muzyczne uważa m.in. Barbarę Tucker, Arethę Franklin oraz Normana Cooka, bliżej znanego wszystkim fanom muzyki klubowej jako FatBoy Slim. W czasie swojej długoletniej kariery Andy Norman miał okazję grać u boku takich gwiazd jak Norman Jay, Carl Cox, Danny Rampling, Judge Jules oraz wielu innych znakomitości światowej sceny klubowej. Aktualnie koncentruje się na promocji Hed Kandi na całym świecie. „GodFather” jest DJ-em, który słynie z odtwarzania w swoich setach największych klasyków muzyki klubowej. W ten sposób każdy klubowicz bez względu na wiek i kraj z którego pochodzi, jest w stanie usłyszeć swój ulubiony parkietowy klasyk. Tego wieczoru Andy Norman 'złoży wszystkim muzyczną propozycję nie do odrzucenia.’ Wtajemniczeni wiedzą, że Hed Kandi to światowy fenomen kultury klubowej, który porywa tłumy fanów clubbingu gdziekolwiek zawita. Eventy organizowane są w większości najlepszych imprezowych lokalizacji na Ziemi.
Hed Kandi bawiło klubowiczów od Ibizy, po Nowy Jork, San Francisco, Montreal, Moskwę, Kijów, Ibizę, Dubaj, Auckland, Bangkok, Kapsztad, Punta del Este i szereg innych miejsc. Po oficjalnym przejęciu rezydentury Hed Kandi od kwietnia 2009, stołeczny klub Capitol co miesiąc serwuje swoim gościom starannie wyselekcjonowaną dawkę dobrej muzyki.

W konkursie wezmą udział tylko maile nadesłane na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl w wyznaczonym terminie. Niepodanie imienia, nazwiska i wieku w treści maila lub jego nieprawidłowe zatytułowanie może skutkować dyskwalifikacją.
Nieregulowane kwestie rozstrzyga redakcja serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl

Wypowiedz się! Skomentuj!