Warszawa, 25 lipca 2009 – Niemiecki dj Philippe Lemot będzie gwiazdą dzisiejszej nocy w warszawskim klubie Utopia. Na imprezę z jego udziałem Jej Perfekcyjność wróciła po wczorajszej nocy spędzonej w Berlinie.

Swój nocny pobyt w stolicy Niemiec trans określiła jako „niezwykle udany i bardzo inspirujący”. I choć impreza trwała tylko 8 godzin, Jej Perfekcyjność podkreśla, że dla tych kilku godzin warto było wybrać się za granicę. Większość czasu trans spędziła ze swoim znajomym Pa w KitKatClub, słynącym z kontrowersyjnych imprez i pomysłowości bywalców lokalu. Sama trans na swoim blogu ze szczegółamiu relacjonuje, co widziała i co przeżyła minionej nocy.

„Szokiem numer jeden był 70letni już łysy w sumie pan ze śmieszną srebrną kozią bródką długości kilkunastu cm, chodzący całkiem nago – czytamy na blogu. – Ale to było nic. Później zobaczyłam panią, która przyszła ze swoim gachem. Gach był cały na czarno. Pani w sumie też, tylko że jej czarny strój składał się z lateksowych majtek i lateksowego jakby gorsetu. Chociaż nie uciskał jej za bardzo, bo miała brzuszek niemały :) Wyglądała jak domina z dobrego niemieckiego porno z lat 90. (…) Wychudzone cioty, grubsze starsze panie, młode wychudzone kurewki, starsi nadzy faceci. Wszystko, co tylko możecie sobie dziwnego wyobrazić. Tatuaże, kolczyki, piercingi, kolczatki, łańcuchy, bandaże, wszystko.”

Dokładną relację trans napisała dzisiaj. Wstawiła także kilkadziesiąt fotek na swojego fotobloga. Na tym jednak nie kończy się niemiecki klimat tego weekendu w życiu Jej Perfekcyjności.
Gwiazdą imprezy Scandals Boutique w Utopii ma być dziś bowiem pochodzący z Monachium dj Philippe Lemot. To pierwszy jego występ w klubie. Znany doskonale w Monachium ale i w całych Niemczech młody artysta zagra dzisiaj kilkugodzinny set, który ma być jedną z największych atrakcji tego lata w Warszawie.

– Jestem dziś pozytywnie nastawiony do Niemców i niemieckiego clubbingu – wyznała Jej Perfekcyjność. – Więc czuję, że ta noc może być naprawdę udana i mam nadzieję, że będzie swoistą kontynuacją tego, co przeżyłem wczoraj w Berlinie. Jeśli tak będzie… nie mogę oczekiwać bardziej udanego wieczoru!

Philippe Lemot zaczął swoją karierę dwa lata temu na hausowej scenie w Kolonii. Krótko po tym jak został rozpoznawalny po swoim wysokim głosie oraz electro-haousowych brzmieniach, Philippe został rezydentem „The O”, jednego z najlepszych klubów w Kolonii. Jego imię szybko rozpostrzeniło się po całych Niemczech, gdzie zaczął grać w najlepszych klubach. Dzisiaj jest jednym z najgorętszych i najzdolniejszych djów w Niemczech, jest także rezydentem nowojorskiego klubu Splash na dolnym Manhattanie.
Razem z djem Lemot wystąpią dj Moondeck i dj Duddeck.


Wpis relacjonujący wyjazd do Berlina na fotoblogu Jej Perfekcyjności


Plakat reklamujący dzisiejszą imprezę w klubie Utopia

Filmik z wyjazdu dj Lemot do Splash w Nowym Jorku:

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!