Warszawa, 28 lipca 2009 – To będą tegoroczne wakacje JP poza Warszawą. Dotychczas w stolicy trzymały ją obowiązki samorządowe i redakcyjne a także… chęć imprezowania.

Tegoroczne lato trans postanowiła spędzić właściwie w całości w stolicy. Pojedyncze wypady m.in. do Łodzi czy do Berlina kończą się zazwyczaj na jednonocnej hulance, po której wraca do Warszawy. Jednakże w tę sobotę wybędzie stąd na cały tydzień. JP postanowiła odwiedzić swoje rodzinne strony. Przez tydzień będzie bawić zatem w Zachodniopomorskiem. Zapowiedziała, że zamierza w tym czasie „wylenić się za wszystkie czasy”.

– Przyznaję, że czerwiec a zwłaszcza lipiec były dla mnie miesiącami bardzo spokojnymi – powiedziała. – Ale wciąż brakuje mi właśnie tygodnia totalnego nic-nie-robienia. I właśnie po to muszę wyjechać z Warszawy. Żeby totalnie poleniuchować.

Okazuje się jednak, że wypoczynek nie będzie taki „totalny”. Jej Perfekcyjność nie zdradza na razie szczegółów, ale wiadomo już, że w trakcie pobytu na Pomorzu Zachodnim będzie wciąż w ciągłym kontakcie z Warszawą, by kontrolować poczyniania związane z jej „nowymi wyzwaniami”.
Wiadomo także, że podczas swojego pobytu w domu rodzinnym, trans odwiedzi na pewno Rewal, gdzie zatrzyma się w tym czasie jej znajoma Go z Łodzi. Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy dojdzie do spotkania, jednakże do Rewala trans wraca zawsze chętnie – tam spędzała swoje wakacje przez kilka lat z rzędu.

– Rewal to miejsce, które kojarzy mi się tylko pozytywnie – wyznała. – Dlatego cieszę się, że akurat będzie okazja odwiedzenia tego miasteczka, wszystko dobrze się składa. Mam też nadzieję, że uda mi się spędzić trochę czasu nad Jeziorem Dąbie.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała powrót do Warszawy na 7 sierpnia. Dokładnie tydzień później trans zaprasza swoich znajomych, przyjaciół i fanów na 21st Floor-Sitting Party. Szczegóły eventu nie są jeszcze znane.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!