Warszawa, 17 lipca 2009 – Dwudzieste drugie Floor-Sitting Party odbędzie się 14 sierpnia. Jej Perfekcyjność na miesiąc przed koncertem Madonny w Polsce rozesłała do gości pierwszą zapowiedź wydarzenia.

Informację tę potwierdziła dzisiaj Jej Perfekcyjność. Dwa dni temu – dokładnie na miesiąc przed pierwszym koncertem gwiazdy w Polsce – kilkadziesiąt osób otrzymało pierwszą zapowiedź wydarzenia. Nam także udało się dotrzeć do tej informacji. Dla osób wtajemniczonych jest ona dostępna na stronie FloorSittingParty.prv.pl po zalogowaniu. Jak zawsze bowiem, impreza będzie miała charakter zamknięty.

– Nie można nie uczcić takiego dnia! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To wielkie wydarzenie, kto wie czy nie największe w tej dekadzie! Myślę, że śmiało można je porównać z koncertem Jacksona w latach 90.

Floor-Sitting Party ma być hołdem dla artystyki, dlatego dominować mają związane z nią akcenty. Jakie? Tego jeszcze nie ujawniono. Nie jest też jasne, czy w ogóle informacja ta zostanie podana do publicznej wiadomości. Jej Perfekcyjność zawsze dużą tajemnicą otacza F-SP i stara się udostępniać informacje na temat imprezy tylko dla zaproszonych gości.
Wiadomo już na pewno, że na imprezę zaproszone będą także osoby, które nie mogą wybrać się na koncert gwiazdy 15 sierpnia.

– To że komuś nie udało się kupić biletu, nie może być powodem podwójnego wykluczenia – powiedziała trans. – Dlatego zaproszę ich, mimo wszystko. Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób uczcić będą chcieli wigilię tak ważnego wieczoru. Musimy się dobrze bawić, bo najpewniej od rana trzeba będzie czatować pod wejściem na teren lotniska Bemowo, gdzie odbędzie się koncert.

Na informacji dostępnej dla zaproszonych gości na czarnym tle wyróżniają się napisy przypominające o zaplanowanym na 15 sierpnia koncercie a także zapowiedź F-SP. Nazwa wydarzenia utrzymana jhest w kolorystyce charakterystycznej dla imienia Madonny podczas trasy promującej płytę „Sticky and Sweet”. W tle wyłania się ledwo widoczny mężczyzna z wystawionym językiem pochylony nad sprzętem muzycznym.
Poprzednia impreza cyklu – 21st Floor-Sitting Party „Weekend Starts On Tuesday” odbyła się 22 maja i była oficjalnym wydarzeniem otwierającym sezon imprezowy. Od tamtej pory głośno mówiło się o tym, że na pewno dzień przed koncertem Madonny, Jej Perfekcyjność zdecyduje się na zorganizowanie kolejnej edycji. W informacji nie pojawia się planowana nazwa wydarzenia.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od 3 lat średnio raz na 7 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.


Miniaturka zapowiedzi 22nd Floor-Sitting Party

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!