Warszawa, 2 lipca 2009 – Dotychczas do znajomych w serwisie facebook.com Jej Perfekcyjność dodawała tylko chłopców, których zna na żywo. Od dzisiaj to się zmienia.

Na nowej postronie tutaj do znajomych dodać Jej Perfekcyjność może każdy. Dzięki przyciskowi „Zostań fanem” w prosty sposób, bez problemu można mieć ją wśród osób, które będą dowiadywać się co słychać, co się u niej dzieje oraz uzyskać możliwość ciągłego kontaktu. Jej Perfekcyjność stwierdziła, że nowy sposób komunikowania jest „naprawdę dobrym pomysłem”. Stwierdziła, że to opcja szczególnie atrakcyjna dla kobiet, które dotychczas nie mogły mieć jej wśród znajomych w facebook.com.

– Szkoda tylko, że przycisk, który służy do dodawania mnie do znajomych ma taki głupi napis – skomentowała. – Jest „Zostań fanem”, jakby rzeczywiście osoby dodające mnie w ten sposób były moimi fanami. A przecież tak nie jest i nie musi być!

Odpowiedni link pojawił się już w serwisie JejPerfekcyjnosc.blox.pl w dziale „Tu spotkasz Jej Perfekcyjność”. W ten sposób ułatwiona ma być możliwość skorzystania z nowej opcji. Jak powiedziała trans, zależy jej na tym, by jak najwięcej osób dodało ją w serwisie, bo w ten sposób jest w stanie na bieżąco o wszystkim informować. Od razu także rozpoczęła się akcja dodawania zdjęć znajomych z Jej Perfekcyjnością. W profilu już teraz dostępne jest ponad 20 zdjęć, na których widać trans i jej znajomych.

– Czasem ludzie robią sobie ze mną zdjęcia, których potem nawet nie widzę… – wyznaje Jej Perfekcyjność. – Może w ten sposób zachęcę ich do ujawnienia ich i opublikowania. Tym bardziej, że często są to ludzie, których w ogóle nie znam.

Przez około tydzień profil będzie także dodatkowo promowany w serwisie JejPerfekcyjnosc.blox.pl przez niewielki baner umieszczony na szczycie strony.


Tak wygląda profil Jej Perfekcyjności w facebook.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!