Warszawa, 7 lipca 2009 – SoulAnd to festiwal muzyczny, którym Jej Perfekcyjność rozpocznie weekend. Tradycyjnie w wakacje, zabawa startuje już we wtorek.

SoulAnd jest festiwalem prezentującym niszowych artystów tworzących od lat polski soul. Różnorodności dodaje mu fakt, że organizatorzy nie zamykają się na jeden gatunek – podczas każdej edycji występują artyści, których muzyka jest odmienna pod względem wpływu innych stylów, jak na przykład: funk, r&b, jazz, rock, czy hip hop.

– To będzie doskonały początek weekendu – cieszy się trans. – Nieco inaczej niż zwykle, ale na pewno na najwyższym muzycznym poziomie. Cieszę się, że dane mi będzie wziąć udział w SoulAnd.

Jej Perfekcyjność na festiwal zaprosiła trójkę swoich znajomych – Pi, Se i Mi. Wspólnie mają spędzić czas podczas wyjątkowych koncertów. SoulAnd to nietypowe wydarzenie, będące połączeniem trasy koncertowej z cyklicznie toczącym się festiwalem. Jego poszczególne edycje odbywać się będą przez cały rok, w różnych miastach Polski (m.in. Warszawa, Szczecin, Kraków, Wrocław, Kielce, Gdynia, Zduńska Wola).
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie jest wielką fanką soulu, ale „czasem potrzebuje odmiany”.

– Ten weekend zacznie się delikatnie, ale już zapowiada się, że jego finał będzie bardzo ostry – powiedziała trans. – Będzie więc inaczej niż zazwyczaj. I bardzo dobrze.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała wstępnie także, że pod koniec tygodnia planuje wyjazd do Łodzi, zaś za dwa tygodnie wybrać się chce do Berlina. O swoich planach, jak dodała, informować będzie w swoim kalendarzu Google.


Plakat reklamujący festiwal SoulAnd

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!