Warszawa, 5 lipca 2009 – Nasilają się spekulacje dotyczące romansu Jej Perfekcyjności z Ad. Czy słynąca z celibatu trans ukrywa coś przed wszystkimi?

Plotki na ten temat pojawiają się od dłuższego czasu. Ostatnio jednak nasiliły się. Ad, dziewiętnastolatek z Warszawy pojawił się w okolicach Jej Perfekcyjności kilka miesięcy temu, gdy jeden ze znajomych trans przygotowywał go do egzaminu maturalnego. Od tamtej pory – jak podkreślają osoby bliskie Jej Perfekcyjności – „coś się stało”. Sama trans przyznała się do tego zresztą na swoim blogu w blotce Słuszna decyzja. Jakieś pytania? z 1 czerwca 2009. Napisała tam m.in.:

„Sprawa jest trudna do wyjaśnienia. (…) Termin jest dobry, bo dzisiaj mijają dokładnie 4 lata od momentu, gdy rzucił mnie Paweł – mój ostatni chłopak. Mało kto pamięta, że postanowienie o wejściu w celibat podjęłam przed momentem, gdy on zjawił się w moim życiu. To był luty 2005 (prehistoria, nie?). (…) Paweł rozstał się ze mną dokładnie 1 czerwca. Więc w dniu rocznicy tego ważnego dla mnie wydarzenia muszę napisać, że zaliczyłam wpadkę.
Nie było trudno zauważyć, że moja zażyłość z Ad nie jest zwyczajna. (…) Doszło do złamania moich postanowień celibatowych. Ad spędził u mnie kilka nocy – to wszyscy wiedzą z fotobloga. Jednakże podczas tychże nocy nie spał ze mną w taki sam sposób jak wcześniejsi/późniejsi znajomi.
Okej, żeby nieścisłości nie było – ani razu nie byłam nago przy Ad. Nie było spermy, penetracji czy innych tego typu rzeczy. (…) Nie, nie żałuję, bo było miło. Ale utwierdzam się tylko w tym, że decyzja celibatowa była słuszna.”

Komentatorzy spodziewali się, że od tamtej pory zażyłość trans i Ad skończy się lub chociaż zdecydowanie osłabnie. Okazało się jednak, że tak nie jest. Tylko w mijającym tygodniu trans spędziła z nim nie tylko piątkową i sobotnią imprezę, ale także spotkała się z nim czas w minioną niedzielę, poniedziałkowe popołudnie, wtorkowe zakupy i czwartkowy obiad. Czy to oznacza, że trans nadal „czuje miętę” do maturzysty?
Oczywiście zainteresowana zaprzecza.

– Nie ma żadnego romansu – powiedziała w rozmowie telefonicznej. – To totalna bzudra. Jasne, lubię Ad, on mnie też lubi, ale nic poza tym. Nie ma sensu doszukiwać się tutaj czegoś więcej, bo tego czegoś po prostu nie ma.

Skąd więc bierze się ta niezwykła zażyłość? I czy na pewno trans nie ukrywa czegoś przed wszystkimi?
Pojawiają się jednak także ostatnio plotki dotyczące… romansu Jej Perfekcyjności z Łu, który również coraz częściej pojawia się w jej relacjach na blogu i fotoblogu. Ostatnie pogłoski dotyczące romansu Jej Perfekcyjności pojawiały się 25 lutego 2008 i 11 czerwca 2008.


Zdjęcie Jej Perfekcyjności i Ad na imprezie „So, Happy In Paris?” w klubie Utopia 27 czerwca 2009 (fot. Burges)

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!