Warszawa, 10 lipca 2009 – Bardzo ubogo, w porównaniu z minionymi, zapowiada się nadchodzący weekend Jej Perfekcyjności. Czyżby trans była zmęczona imprezowaniem?

Złośliwi podkreślają, że musiało się to wreszcie stać. Jej Perfekcyjność, słynąca z imprezowego stylu życia, jakby ucichła. Nadchodzące dni spędzi dość spokojnie -nie zaplanowała ani jednego biforu. Czy oznacza to, że zaczyna powoli wypalać się i tracić wigor do zabawy? Słynąca z awersji do narkotyków trans musiała, zdaniem niektórych, ostatecznie opaść z sił przy tak intensywnym trybie życia „bez wspomagania”.
Sama zainteresowana tłumaczy, że taki układ planów na piątek i sobotę jest spowodowany „nagłą zmianą planów”.

– Początkowo miałem wyjechać w piątek do Łodzi, ale wyjazd został przełożony o tydzień, stąd i mała ilość konkretnych planów na ten weekend – powiedziała. – Poza tym zależy mi na tym, żeby także inni odpoczęli chwilę ode mnie. To część większego planu dotyczącego zmiany otoczenia wokół mnie.

Jej Perfekcyjność, pytana o szczegóły, nie chce ich zdradzać.
Wiadomo za to, że nie odpuści sobie całkowicie zabawy. Na dzisiaj zaplanowała udział w czwartej już imprezie kolektywu Hed Kandi w klubie Capitol. Około godziny 18:00 wręczy zaproszenia na to wydarzenie osobom, które wygrały w konkursie ogłoszonym na JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Cztery podwójne wejściówki trafią do wylosowanych osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie konkursowe. Na imprezę trans zaprosiła także swoich znajomych. Tym razem, specjalnie na letni czas do Warszawy zawita główny ambasador marki – Andy Norman. Jest człowiekiem nierozdzielnie kojarzonym z Hed Kandi i dlatego nadano mu przydomek GodFather. Jako ojciec chrzestny rezyduje… na Ibizie.
Wieczór zakończy zaś, jak zwykle, w klubie Utopia na „Revival ’80, ’90”, gdzie muzykę serwować będzie dj Yoora.

– I to na pewno będzie szalona noc – zapowiedziała. – Zdecydowanie mniej zaplanowałem, jeśli idzie o sobotnią, ale to się zmieni. Dzisiaj doprecyzuję swoje zamiary.

Informacje na temat sobotnich planów Jej Perfekcyjności pojawią się na pewno w jej kalendarzu Google oraz w biuletynie dostępnym dla jej znajomych w serwisie MySpace.com. Na chwilę obecną wiadomo tylko, że na pewno noc Jej Perfekcyjność zakończy w klubie Utopia, gdzie zagrać mają dj Tenessee, dj Licky i dj Monky.
Jej Perfekcyjność podkreśliła także, że w przyszły piątek „na 99 procent” jedzie do Łodzi, gdzie zamierza spotkać się ze znajomymi oraz spędzić imprezową noc. Potwierdziła także, że zrezygnowała z wyjazdu na festiwal Dance Sensation w Bałtowie, na którym miała wraz z dwójką znajomych bawić się w specjalnej sekcji VIP. Z kalendarza Google wynika także, że za dwa tygodnie w piątek trans ze znajomymi udać się mają do Berlina, zaś już 1 sierpnia Jej Perfekcyjność wyjedzie z Warszawy na cały tydzie do domu rodzinnego. Informacje te są „wstępnie potwierdzone”.


Plakt reklamujący imprezę Hed Kandi w klubie Capitol

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!