Warszawa, 21 lipca 2009 – Tak przynajmniej deklaruje w swoich codziennych postach w serwisie Facebook.com. Codziennie jednak… kocha kogo innego.

Chodzi o akcję trans, w której codziennie w swoim profilu publikuje zdjęcia półnagich chłopców i mężczyzn, deklarując swoją miłość do nich. Okazuje się, że jednorazowa, przeprowadzona pół-żartem pół-serio akcja stała się początkiem coraz chętniej komentowanego cyklu.

– Gdy wstawiłem pierwszego chłopca, nie podejrzewałem, że okażą się aż tak popularni – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Poza tym, ja naprawdę jestem wielkim fanem piękna ludzkiego, męskiego, chłopięcego ciała. Chcę się tą pasją dzielić – a moim znajomym wyraźnie się to podoba.

Komentowane na różne sposoby akcja jest jednak dość popularna. Choć czasem niektórzy nie zgadzają się z gustem JP, to generalnie popierają ideę.
Wstawiane początkowo zdjęcia spowodowały, że trans założyła dla wszystkich dotychczas opublikowanych zdjęć galerię w swoim profilu. Jak podkreśliła – zależy jej na tym, by bohaterowie minionych dni „nie zaginęli w pamięci”. Galerię JP uzupełnia raz w tygodniu.

– Chcę, żeby oni wszyscy jakoś zostali z nami – powiedziała. – Poza tym osoby, które później dodadzą mnie do znajomych, będą miały możliwość wygodnego przejrzenia tego, co już się działo.

Galeria nosi nazwę „miłość na dzisiaj” – tak bowiem najczęściej trans podpisuje publikowane w profilu nowe zdjęcia. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nie ma problemu z wyborem i ze znalezieniem nowych zdjęć na każdy dzień. Jako subskrybentka kilku list dyskusyjnych oraz kanałów RSS-owych, na których publikowane są tego typu materiały, ma ich „prawie niekończące się źródło”.


Widok galerii „miłość na dzisiaj” w profilu Jej Perfekcyjności na Facebook.com

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!