Warszawa, 6 lipca 2009 – Jej Żalosność, to nazwa profilu, jaki stworzono w serwisie Facebook.com w kilka dni po powstaniu strony „fanowskiej” Jej Perfekcyjności. Trans stwierdziła, że to „genialny pomysł”!

Strona działa bardzo podobnie do strony zrzeszającej ludzi znających Jej Perfekcyjność. Powstała stosunkowo niedawno, bo wciąż niewiele na niej elementów. Nie ma m.in. zdjęć – dostępne jest tylko jedno, przedstawiające odsłoniętą pierś kobiecą wystającą zza różowej sukienki.

– Uważam, że pomysł jest genialny! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Aż czasem żałuję, że to nie ja wpadam na tak błyskotliwe rzeczy… Gratuluję autorowi czy też autorom! Super jest właśnie to, że komuś się chce.

Stronie szybko przybywa fanów, rozpoczynają się także pierwsze dyskusje. Jej Perfekcyjność cieszy się, że może „być inspiracją dla innych”, nawet jeśli owa inspiracja ma charakter pastiżu i parodii.
Przypomnijmy, że od pewnego już czasu w sieci działa blog osoby podpisującej się jako Jej Performatywność. Wczoraj po południu pojawiła się na nim nowa informacja, nie związana co prawda z wydarzeniami w serwisie Facebook.com, ale niektórzy dopatrują się w czasowym zbiegu obu wydarzeń czegoś więcej niż przypadku.

– Nie sądzę, żeby robiła to ta sama osoba – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To zresztą nie ma dużego znaczenia. Bardzo fajnie, że ludzie tak żywo reagują na wszystkie wydarzenia i informacje, które dotyczą mojej osoby. To zainteresowanie naprawdę za każdym razem mnie zaskakuje.

Jej Perfekcyjność dołączyła już do grona fanów Jej Żalosności. Sama Żalosność wprost nawiązuje do Jej Perfekcyjności, pisząc na swojej stronie „bo perfekcyjność jest taka passé”. Trans zachęca wszystkich do włączania się w ruch zarówno fanowski, jak i anty-fanowski, dlatego sama poleciła znajomym link do profilu Jej Żalosności.


Strona Jej Żalosności w serwisie facebook.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!