Warszawa, 6 czerwca 2009 – Ani chwili odpoczynku! Jej Perfekcyjność dopiero co wróciła z koncertu „Zaczęło się w Polsce” z Gdańska, by znów imprezować.

Zgodnie z planem, Jej Perfekcyjność na koncercie „Zaczęło się w Polsce” w Stoczni Gdańskiej bawiła się dokładnie na samym przedzie – tuż przed sceną. Swoje zmagania z ochroną, innymi fanami i nieprzyjazną pogodą dokumentowała, jak zawsze, na swoim fotoblogu. Koncert okazał się niezwykle udanym i trans „nie żałuje ani jednej chwili spędzonej w Trójmieście”. Do stolicy Jej Perfekcyjność wróciła z Ad w piątek około godziny 17. Od razu jednak rozpoczęła przygotowania do kolejnych imprez i wydarzeń.
Wczorajsza noc to kolejne 3 imprezy, które spędziła w gronie znajomych, przyjaciół i fanów.

– Nie można sobie odmawiać – skomentowała. – Cokolwiek by się nie działo, musimy przezć dalej do przodu. Wychodzę z założenia, że to, co było – już było. Teraz nie myślę o przeszłych wydarzeniach, skupiam się na tym co ma nadejść.

Wczorajszą noc Jej Perfekcyjność zaczęła u znajomego na tradycyjnej domówce przedimprezowej. Po krótkim czasie wszyscy zgromadzeni udali się na wyjątkową imprezę „Urodziny różowej listy” w klubie Centralny Basen Artystyczny. Na imprezie nie zabrakło atrakcji – pokazu modeli aut BMW, degustacji sushi i oficjalnego otwarcia strony auctioo.com. Jej Perfekcyjność podkreśliła jednak, że największą atrakcją dla niej byli… atrakcyjni młodzi chłopcy.
Dalej swoje korki trans skierowała do Utopii, gdzie jak co piątek tłumy szalały na imprezie z cyklu „Revival ’80, ’90”. Nie mogło tam zabraknąć także Jej Perfekcyjności, która lokal opuściła po godzinie 6:30.

– Dzisiaj szykują się kolejne atrakcje – cieszy się. – Okazuje się, że ciężko w Warszawie spędzić choć jeden weekend bez celebrowania ważnych wydarzeń!

Po krótkim biforze w mieszkaniu Jej Perfekcyjności, jej znajomi wraz z trans udać się mają na imprezę otwierającą serwis imprezka.pl w klubie Capitol. Strefa VIP obfitować ma nie tylko w celebrytów, ale także w… alkohol, który tego wieczoru lać ma się strumieniami. Jej Perfekcyjność podkreśliła jednak, że zastanawia się, czy nie wybrać się na chwilkę także na zlot portalu GayLife.pl, na który zaprosiła ją administracja serwisu. Na pewno jednak noc trans zakończy się w Utopii, gdzie dziś w nocy wystąpi Alec Sun Drae. W Polsce jej głos znany jest ze słynnego remake’u utworu „Jesteś Lekiem na Całe Zło”, który w roku 2001 podbił radiowe listy przebojów. Ma na swoim koncie wspolprace ze smietanka polskiej sceny klubowej, m.in. DJ Maceo Wyro, DJ Adamusem, DJ Fresh, Dj Romero, DJ Moondeck, DJ Sagia, DJ Glasee a takze z DJ Envee, z ktorym napisala numer „Say U Don’t,” wydany przez Kayax na plycie „Envee I Niewinni Czarodzieje”. Wspolpracowala tez z zepsolem Blenders, dla ktorych napisala utwor „Life”, wydany na plycie „Kuciland”. Alec Sun Drae jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek na londyńskiej scenie muzyki House, dzięki czemu jest rozchwytywana przez międzynarodowych producentów.

Dlatego też dzisiejsza noc zapowiada się na naprawdę ciekawie.


Plakat reklamujący dzisiejszą noc w Utopii

Filmy nagranie przez Jej Perfekcyjność podczas koncertu Kylie w Gdańsku z jej kanału YouTube.com.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!