Warszawa, 24 czerwca 2009 – Sprawa sądowa nie przeszkadza Jej Perfekcyjności w zabawie. Po emocjach związanych z zaplanowaną na dziś rozprawą przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Warszawie, trans kontynuować zamierza imprezowanie.

Zgodnie ze swoją wakacyjną zasadą mówiącą, że „weekend zaczyna się we wtorek”, Jej Perfekcyjność zaplanowała zaczynające się od dzisiaj imprezowanie. Jak podkreśliła, bawiłaby się już wczoraj, ale chciała być wypoczęta przed sprawą sądową, która rozpoczyna się o 10:00. Na popołudnie trans zaplanowała wspólny wieczór filmowy z dwójką znajomych – Ku i Łu, potem zaś udać się ma na „Suck My Discoteque” w klubie Utopia.

– Cieszę się, że środowe imprezy powoli wracają – powiedziała. – Ale cieszę się także, że udało się ten mini-wieczór zorganizować we trójkę. Ttm bardziej, że warunki techniczne do oglądania będą bardzo fajne.

W Utopii tego wieczoru zagra gościnnie dj Monky, znany już doskonale warszawskim klubowiczom z wielu doskonałych technicznie setów, jakie prezentował w wielu klubach.
Także czwartkowy wieczór Jej Perfekcyjność planuje spędzić imprezując. W klubie 55 zaplanowano bowiem tej nocy „Key & Boghajo Fashion Show”. Inspirowany stylistyką lat 80. XX wieku pokaz mody uświetnić mają m.in. Hungry Hungry Models i sebastian xxx oraz wizualizacje Tomasza Kudlaka na specjalnym after-party po prezentacji strojów. Występ tego wieczoru zaplanowała także Ramona Rey, znana z hitów „Skarb” czy „Znajdź i weź”. Pokaz będzie pierwszą autorską prezentacją kolekcji duetu Key & Boghajo.

– Znam organizatorów eventu i zapowiada się, że może być naprawdę ciekawie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Fajnie, że po samym pokazie przewidzieli imprezę. To dobrze wróży temu weekendowi.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała jeszcze, że nie sprecyzowała planów na piątek i gdy tylko będzie wiedziała, co się dzieje tej nocy, uzupełni te informacje w swoim kalendarzu Google.
Mimo tak wielu imprez i zabaw, trans nie zapomina o swoich obowiązkach. W środę po południu zjawi się na posiedzeniu Rady Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, zaś zarówno w środę jak i w czwartek będzie można ją znaleźć w redakcji, gdzie wypełniać będzie swój dyżur.


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w Utopii


Reklama pokazu mody Key & Boghajo Fashion Show

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!