Warszawa, 26 czerwca 2009 – Mocny akcent na zakończenie weekendu Jej Perfekcyjności – impreza „So, Happy in Paris?” w przebraniach z epoki Ludwika XIV. Emocji nie zabraknie także wcześniej.

Bawiąca się od środy Jej Perfekcyjność zaplanowała na dzisiaj u siebie niewielkie spotkanie biforowe – do jej mieszkania na warszawskiej Ochocie przybyć ma niewielka grupka znajomych, by wspólnie spędzić wczesny wieczór. Cotygodniowe spotkania powoli stają się tradycją. Raz liczniejsze, raz mniej liczne – są chwilą, gdy trans spotkać się może ze swoimi znajomymi i porozmawiać o planach na dalsze imprezowanie.

– W wakacje część ludzi wyjeżdża a część jakoś dziwnie odreagowuje rok szkolny – zastanawia się Jej Perfekcyjność. – Dlatego zmienia się skład osobowy i liczebność ludzi przybywających do mnie. Choć może to i dobrze, przynajmniej nie jest nudno.

Po biforze część znajomych wraz z samą Jej Perfekcyjnością udać się ma do lubu ZOO, gdzie swoje urodziny obchodzić będzie selekcjoner klubu Majki. Na imprezę tę organizator zaprosił trans wraz z osobami towarzyszącymi. W klubie zagra tej nocy dj Kosma a muzyka utrzymana ma być w klimatach lat 60., 70., 80. i 90. XX wieku. W trakcie wydarzenia przewidziano także mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla gości.
Po imprezie Jej Perfekcyjność zamierza udać się do warszawskiej Utopii, by tam – właściwie nie zmieniając klimatu muzycznego – kontynuować zabawę. Jak podkreśliła, ma nadzieję, że tej nocy wiele razy usłyszy Michaela Jacksona w związku z jego śmiercią minionej nocy.

– To naprawdę wielka strata i chcę imprezując dzisiaj oddać mu hołd – powiedziała. – Wierzę i wiem, że jego muzyka pozostanie z nami i przetrwa nawet nasze odejście. Przecież Król jest tylko jeden!

Z królem związana jest sobotnia impreza w klubie Utopia. Stroje z epoki Ludwika XIV są dress-code obowiązującym tej nocy podczas „So, Happy In Paris?”. Znany cykl znów zawita do Utopii, by rozpocząć sezon letnich imprez przy Jasnej 1. Cykl to bardzo znane przedsięwzięcie muzyczne stworzone przez francuską gwiazdę dja Michaela Canitrota. W Utopii dj zagości po raz kolejny. Rok temu jego występ zamykał wakacje, tym razem je otworzy. Obowiązujący tej nocy strój jest wyzwaniem dla gości, jednakże – jak podkreśliła Jej Perfekcyjność – dobrze, że dress-code’owe imprezy wciąż się odbywają w Warszawie i że „tradycja ta nie umiera”.
Bezpośrednio przed wydarzeniem, Jej Perfekcyjność wraz ze znajomymi spotkać się ma w mieszkaniu znajomego na Mokotowie.


Plakat reklamujący sobotnią imprezę w Utopii

Nagranie z „So, Happy In Paris?” w klubie Queen w Paryżu

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!