Warszawa, 15 czerwca 2009 – Stało się to, czego niektórzy spodziewali się od dawna. Jej Perfekcyjność założyła profil w portalu Facebook.com.

Rosnąca popularność serwisu Facebook.com powoduje spadek zainteresowania nie tylko innymi zagranicznymi portalami społecznościowymi – takimi jak MySpace.com, ale także polskimi – w tym grono.net, czyli dotychczasowego potentata w Warszawie. Trend ten od dawna zauważała Jej Perfekcyjność, jednakże – wbrew zachętom znajomych – długo nie zakładała profilu na Facebooku. Dlaczego?

– Prawda jest taka, że po prostu uważam, że będzie tego wszystkiego za dużo – wyjaśniła. – Pamiętajcie, że poza serwisami społecznościowymi ogólnodostępnymi, posiadam także swoje profile w społecznościach osób LGBTQ… Po prostu bałem się, że nie będzie mi się chciało zajmować wszystkimi naraz.

Poza wspomnianymi MySpace.com i grono.net, Jej Perfekcyjność posiada swoje profile m.in. w serwisach GayLife.pl czy hape.pl.
Na profil Jej Perfekcyjności w serwisie Facebook.com wejść można wpisując adres facebook.com/jejperfekcyjnosc, jednakże bez zalogowania się widać tylko niewielką jego część. Wszystkie szczegóły profilu dostępne są tylko dla zalogowanych osób, które trans dodała do listy znajomych. Tutaj jednak zaskakujące może okazać się to, że znaleźć się na niej mogą… tylko chłopcy.

– Taki mam pomysł na swój profil – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Żeby stał się najbardziej zmaskulinizowanym profilem spośród wszystkich, które posiadam. Kobiety będą musiały mi to wybaczyć – na Facebooku chcę mieć w znajomych tylko chłopców.

Póki co, zasadę udaje się zrealizować. Choć oficjalnie profil pojawił się dzisiaj, już od jakiegoś czasu Jej Perfekcyjność działała, by przygotować go do premiery. Dlatego wśród jej znajomych już dzisiaj znajdziemy sporo osób, a sam profil wydaje się być uzupełniony od dłuższego czasu.


Tak wygląda profil Jej Perfekcyjności w serwisie Facebook.com dla niezalogowanych

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!