Warszawa, 19 czerwca 2009 – Wielka impreza w piątek w Capitolu i jeszcze większa dzień później w Utopii. Mówiąc krótko: kolejny wakacyjny weekend trwa.

Piątek Jej Perfekcyjność ze znajomymi rozpocznie imprezowo u siebie w mieszkaniu. Niewielki bifor, na który zaprosiła bliskich znajomych ma być rozgrzewką przed kolejną imprezą, na którą zaprosiła bliskich. „Fly with Hed Kandi”, bo tak nazywa się kolejne wydarzenie z tej muzycznej stajni w warszawskim klubie, rozpocznie się około 22:00. Jej Perfekcyjność ze znajomymi zjawi się na koncercie dja Chrisa Baileya i saksofonistki Lady V około północy.

– Poprzednia impreza z cyklu bardzo przypadła mi do gustu – komentuje trans. – Mam nadzieję, że i tym razem będzie tak samo. No i że znów będą tłumy…

Nazwa imprezy nawiązywać ma… do linii lotniczych. Zainteresowanie wieczorami organizowanymi przez markę Hed Kandi jest na świecie tak duże, że szefowie wytwórni zdecydowali się na utworzenie specjalnych linii lotniczych o nazwie Fly Kandi. Specjalnie uruchomione loty m.in. na Ibizę, pozwalają klubowiczom w najszybszy sposób dotrzeć na wymarzoną imprezę. Tym razem jednak warszawscy klubowicze nie muszą bookować biletów lotniczych – 19 czerwca już po raz czwarty Capitol zaprasza na Międzynarodową Noc Klubową Hed Kandi. Za sterami kokpitu zasiądzie Chris Bailey. Chris to doświadczony pilot oraz człowiek-instytucja. Prowadzi własną wytwórnię płytową, jest odpowiedzialny za działalność radia Ministry of Sound (Londyn), a oprócz tego regularnie pojawia się w klubach na całym świecie jako DJ grający dla Hed Kandi. W piątkowy wieczór nie wystąpi sam – towarzyszyć mu bowiem będzie równie piękna jak utalentowana saksofonistka Lady V.
To jednak nie koniec atrakcji tej nocy. Chwilę później bowiem Jej Perfekcyjność zawita do warszawskiej Utopii, gdzie w ramach imprezy Revival! ’80 ’90 zagra dj Energy. Jego set uświetnią zaskakujący Shower Boys, zapowiadani jako niewątpliwa atrakcja wieczoru.
Także w Utopii wielkie wydarzenie w sobotę – koncert niemieckiego dja Davida Puenteza w ramach cyklu Scandals Boutique.

– Utalentowany, jak utalentowany, ale David jest przede wszystkim bardzo przystojny! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Warto o tym pamiętać, bo nieczęsto się zdarza, żeby dj był i młody, i zdolny, i jeszcze do tego naprawdę dobrze wyglądający.

Jego miksy składają się z czystego housu oraz eleganckich melodii a pierwszy singiel „Vive La Vida” zdominował Top 10 Club Charts w Niemczech. Popularność David’a wciąż rośnie wśród klubowiczów jak i gwiazd housowego świata. Puentez grał w Montrealu, Stockholmie, Londynie, Nowym Yorku, Sao Paulo, Paryżu oraz na Ibizie. Dotychczas największym osiągnięciem w karierze Davida było granie w 2006 roku na Sylwestra w Jakarcie, gdzie w pięknym stylu wraz z ponad tysięcznym tłumem indonezyjskim rozkręcił imprezę w popularnym klubie K7. Dj ma niesamowity kontakt z publicznością oraz potrafi porwać ich w głąb swojej muzyki.
Szalona noc poprzedzona będzie na pewno biforem, na który Jej Perfekcyjność udać się ma do znajomego Pi.


Plakat reklamujący piątkową imprezę w Capitolu


Plakat reklamujący sobotnie wydarzenie w Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!