Gdańsk, 4 czerwca 2009 – Jej Perfekcyjność jest już w drodze na koncert „Zaczęło się w Polsce”, którego gwiazdą ma być Kylie Minogue. Impreza rozpoczyna się około 19:00 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Swoją podróż w towarzystwie Ad, Jej Perfekcyjność rozpoczęła dziś bardzo wcześnie rano. Dlaczego trans tak wcześnie wyjechała na koncert, który rozpocznie się ponad 12 godzin po jej wyjeździe? Jak udało się nam ustalić – chodzi o… zajęcie miejsca. Jej Perfekcyjność bowiem otrzymała bilet w sektorze A, który znajduje się bezpośrednio pod sceną. By zająć odpowiednie miejsce, musi zjawić się przed bramą terenów postoczniowych dużo wcześniej.

– Koncert zaczyna się o 19, ale już od 16 na teren będą wpuszczani ludzie – powiedziała. – Dlatego chcemy być tam już około 14. Mam nadzieję, że to zagwarantuje nam odpowiednie ulokowanie podczas show.

Będzie to jeden z trzech największych koncertów w historii Polski obok gdańskiego koncertu Jeana Michela Jarre’a cztery lata temu i koncertu Michaela Jacksona w Warszawie w latach 90. Wliczając personel techniczny i ochroniarzy, przy obsłudze koncertu będzie pracować około 2 tys. osób. Kylie Minogue towarzyszyć będzie 50-osobowa ekipa. Wokalistka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki pop na świecie. Artystka zaśpiewa wszystkie swoje stare przeboje, a także te z najnowszej płyty.
Na scenie będzie można również zobaczyć polskie gwiazdy – Lombard, Kombii, Tomka Lipińskiego & TILT oraz Korę – które zaprezentują swoje największe przeboje.

– Taie oczekiwanie na gwiazdę traktuję jako rozgrzewkę przed tym, co czeka mnie 15 sierpnia w dniu koncertu Madonny – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To dla mnie nowe doświadczenie, nigdy bowiem nie lubiłem tak masowych wydarzeń.

Podczas pobytu w Gdańsku Jej Perfekcyjność zatrzma się u swojego znajomego Da, który mieszka w centrum miasta.
Na koncert sprzedano 100 tys. biletów. Wszystkie w symbolicznej cenie 10 zł.

Nagranie „Can’t get you out of my head” z koncertu Kylie:


Plakat koncertu „Zaczęło się w Polsce”

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!