Warszawa, 10 czerwca 2009 – Dłuższy weekend pozwolił Jej Perfekcyjności jeszcze pełniej realizować ideę „Weekend zaczyna się we wtorek”. Tym razem udało się jej włączyć w to także znajomych.

Choć w Warszawie na dziś nie zaplanowano wielu imprez, dwójka bardzo dobrych DJów – Nobis i Moondeck, zagra podczas imprezy „Suck My Discoteque” w klubie Utopia. Na imprezę na pewno wybiera się Jej Perfekcyjność. Wcześniej zaprasza do siebie kilkoro znajomych, by wspólnie cieszyć się z nadchodzących świąt oraz wspaniałego piątku i soboty, które nadchodzą.

– Nie mogę się już doczekać – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Nareszcie uda mi się zachęcić wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą bawić się od wtorku do tego, by dołączyli do mnie. Niech trwa zabawa!

Podobnie imprezowo zapowiadają się piątek i sobota. W pierwszy z dni Jej Perfekcyjność znów zaprasza do siebie znajomych, przyjaciół i fanów na bifor, podczas którego zamierza poczęstować przygotowanymi na tę okazję smakołykami. Spotkanie ma być jednak tylko „rozgrzewką” przed dalszą imprezą – nie wiadomo jednak jeszcze czy goście udadzą się do klubu Capitol, HotL czy Saturator. Wiadomo za to, że wylądują po godzinie 2 w warszawskiej Utopii na „Revival! ’80, ’90”, gdzie zagra DJ Energy.
Sobotnie imprezowanie rozpocznie się przy ulicy Ordynackiej, gdzie znajomi Jej Perfekcyjności zapraszają ją i jej bliskich na bifor poparadowy. W spotkaniu uczestniczyć będą także osoby, które nie biorą udziału w samej Paradzie Równości, jednakże cieszyć się będą tego wieczora z obecności gości z całej Polski i Europy w Warszawie. Ciąg dalszy tej radości zaplanowano na oficjalnym poparadowym after-party w klubie Toro. Tam także nie może zabraknąć Jej Perfekcyjności. Finałem ma być „Scandals Boutique” w klubie Utopia, gdzie zagrają jedni z najbardziej rozpoznawalnych DJów w Warszawie – Licky i Monky.

– Intensywnie, to słowo, które najlepiej oddaje to, jak chcemy spędzić ten czas – powiedziała Jej Perfekcyjność. – W myśl zasady, że nie można sobie odmawiać, chcemy bawić się, świętować i szaleć. Przecież są już właściwie wakacje!

Nie wiadomo jeszcze co Jej Perfekcyjność zamierza robić w czwartkowy wieczór. Nie wiadomo wciąż także, czy pojawi się na Paradzie Równości.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!