Warszawa, 22 maja 2009 – 21st Floor-Sitting Party „Weekend Starts on Tuesday” (official party-season opening event) rozpocznie się dziś punktualnie o 22 w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Godzinę później rusza wielka impreza „Over the rainbow” w klubie Capitol.

Mleczny welcome-drink w rocznicę urodzin Harveya Milka oraz niespodzianka z okazji zbliżającej się szóstej rocznicy powstania bloga Jej Perfekcyjności – to dwie rzeczy, które na pewno zaskoczą uczestników dzisiejszego F-SP. Poza tym na imprezie nie zabraknie na pewno ciasta przygotowanego przez Jej Perfekcyjność oraz doskonałej muzyki, którą zapewni dj Alex Efler z RadioGlam.com. Wydarzeniem artystycznym nocy będzie pokaz rysunków i zdjęć wykonanych przez Łovika. Wydarzenie ruszy tradycyjnie o 22 i potrwa dwie godziny.

– Nie mogę się doczekać! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Od rana jestem w stresie i zabiegana, bo mimo wszystkich moich starań, wiele rzeczy jest robionych na ostatnią chwilę. Dam jednak radę.

Cykl Floor-Sitting Party wraca po bardzo długiej przerwie. Poprzednie, jubileuszowe wydanie imprezy, odbyło się w styczniu 2009. Od tatej pory regularnie pojawiały się głosy, że być może była to impreza ostatnia w historii. Okazuje się jednak, że nie. Na 21st Floor-Sitting Party swoją obecność potwierdziło blisko 20 osób.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od blisko 3 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

– Ciekawi mnie też jak goście podeją do kwestii dress-code – zastanawia się trans. – Na razie nie zdradzam publicznie jak on brzmi, ale mam nadzieję, że wszyscy puszczą wodze fantazji i poszalejemy taże jeśli o to chodzi.

Nowością jest oficjalne after-party poimprezowe. Będzie nim pierwsza gay-friendly impreza w lubie Capitol „Over the rainbow”. Jej Perfekcyjność współuczestniczyła w jej organizacji. Impreza przyciągnąć ma przede wszystkim występem londyńskiej DJki Naomi Shimada! Uwielbiana przez środowisko gejowskie, została sprowadzona na tę noc specjalnie dla LBGTQ. Na imprezie inaugurującej nowy cykl Naomi wspierana będzie przez topowych polskich DJ – Moondeck grającą mieszankę happyhouse i sexydeephouse oraz rezydenta poznańskiego SQ – DJ Base’a.
Chwilę po północy rozstrzygnięto konkurs, w którym do wygrania było 10 podwójnych zaproszeń na tę imprezę. Wstęp na nią jednak, po przejściu selekcji, może mieć każdy. Dodatkowymi atracjami wieczoru będą półnadzy chłopcy pojawiający się w klubie, zaproszone na wieczór drag queen oraz Jej Perfekcyjność ze swoimi znajomymi. Organizatorzy zapowiają jednak wiele innych „niespotykanych w innych klubach” wydarzeń.


Fragment zaproszenia na F-SP ujawniony przez Jej Perfekcyjność

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!