Warszawa, 2 maja 2009 – Punktualnie o 15:00 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie ruszy manifestacja, podczas której uczestnicy domagać się będą wystawienia przez Polskę Paris Hilton jako kandydatki na stanowisko Sekretarz Generalnej ONZ. Mniejsze akcje będą miały miejsce także w Niemczech – w Berlinie i Heidelbergu.

Tegoroczna manifestacja odbywa się pod hasłem „Paris Hilton – szefem ONZ!” W ten sposób uczestnicy wyrazić chcą swoje poparcie dla idei obsadzenia Paris Hilton w fotelu Sekretarz Generalnej Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zdaniem organizatorów tegorocznej akcji – nadaje się do tego idealnie. Posiada odpowiednie doświadczenie w kwestii interakcji międzyludzkich a pokój na świecie jest jej zdaniem celem, do którego należy dążyć. Gwiazda posiada także obycie w świecie bankietów i rautów, które musiałaby jako głowa ONZ odwiedzać a z racji młodego wieku jest w stanie wiele takich wydarzeń znieść. FRS podkreśla także, że Paris sprawdziła się już udając, że startuje w wyborach prezydenckich w USA po tym, jak została wykorzystana w kampanii przez jednego z kandydatów. Nagrała potem także piosenkę „Paris for President” oraz przygotowała swoją reklamówkę wyborczą.

Organizatorzy podkreślają, że tak jak w ubiegłym roku udało się im zorganizować obchody Dnia w Damaszku, tak w tym roku dotrą do Niemiec. W Polsce Formacja Różowe Saneczki, jako główny organizator zapowiedziała już, że manifestacja wróci do tradycyjnej lokalizacji i odbędzie się znów pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Rok temu manifestanci spotkali się pod Pomnikiem Kopernika z powodu remontu, jaki miał miejsce przy Krakowskim Przedmieściu.

Centralna manifestacja rozpocznie się około godziny 15:00 pod Pałacem Prezydenckim przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie. W ubiegłym roku wzięło w niej udział blisko 20 osób.

Ubiegłoroczny Międzynarodowy Dzień Paris Hilton odbył się pod hasłem „Paris Hilton szefem Unii”. Manifestanci pod pomnikiem M. Kopernika w Warszawie domagali się, by celebrytka mogła stanąć na czele Unii Europejskiej po utworzeniu urzędu jej prezydenta. Manifestanci zachęcali przechodniów do włączenia się w akcję.

Fotografie z ubiegłorocznych obchodów oraz wszelkie informacje dostępne są pod adresem www.DzienParisHilton.prv.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!