Warszawa, 17 maja 2009 – W niedzielę o 22:00 minął termin potwierdzania przybycia na 21st Floor-Sitting Party „Weekend Starts on Tuesday”. Jej Perfekcyjność przyznała, że oczekuje jeszcze na odpowiedź kilku osób.

Słynąca ze świetnego zorganizowania i zaplanowania trans nie lubi spóźnień. Jak jednak zdradziła nam w rozmowie – zależy jej na obecności jeszcze kilku osób i dlatego czeka na ich zgłoszenia. Niemniej, dodała, chciałaby zamknąć listę gości jutro wczesnym wieczorem. Wtedy też uruchomiona ma zostać pełna wersja strony FloorSittingParty.prv.pl. Na razie, dla zalogowanych osób, dostępne jest tam zaproszenie wraz z informacjami o miejscu, czasie i dress-code wydarzenia.

– Nie lubię opowiadać o tym, co będzie się działo – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Zostawiam to tylko dla gości. F-SP to zamknięte i prywante imprezy, dlatego staram się nie rozpowiadać dokoła, co się na nich dzieje. Obowiązuje na nich zasada zamkniętych drzwi: co się stało na imprezie, pozostaje na niej.

21st Floor-Sitting Party „Weekend Starts on Tuesday” określane jest także mianem „official party-season opening event”, do czego zresztą nawiązuje nazwa imprezy. Trans i jej znajomi podkreślają zawsze, że w sezonie wiosenno-letnim weekend zaczyna się we wtorek i od tego dnia można i trzeba imprezować.
Impreza odbędzie się w piątek 22 maja w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie. Rozpocznie się o 22:00 i zakończy – zgodnie z tradycją – po dwóch godzinach. Gości obowiązuje dress-code, który nie został podany do publicznej wiadomości. Wiadomo jednak, że na imprezie swoje prace – zdjęcia i rysunki – zaprezentuje młody artysta ukrywający się pod pseudonimem Łovik.

– To młody człowiek, jeszcze niepełnoletni, więc liczę na wyrozumiałość krytycznej publiczności – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Uważam jednak, że warto pokazać jego prace. To będzie jego pierwszy półpubliczny pokaz, niech się sprawdzi w starciu z krytyką.

Wiadomo już, że po imprezie u Jej Perfekcyjności goście przeniosą się bezpośrednio do klubu Capitol, gdzie wraz z serwisem gaylife.pl Jej Perfekcyjność organizuje imprezę „Over The Rainbow” skierowaną do środowiska LGBTQ. Na razie nie podano szczegółów dotyczących wydarzenia, ale wiadomo na pewno, że zagrają na nim dwie znane postacie – Naomi Shimada z Wielkiej Brytanii oraz DJ Moondeck, rezydentka klubu Utopia. Szczegóły dotyczące imprezy mają pojawić się w ciągu tygodnia.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od blisko 3 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!