Warszawa, 8 maja 2009 – Piątek rozpocznie kolejny imprezowy okres w życiu Jej Perfekcyjności. Zabawa rozpoczyna się już dzisiaj.

Także dzisiaj ruszają Juwenalia – święto studentów i zabawy w gronie osób, z którymi spędza się czas na uczelni. Jej Perfekcyjność, zaproszona na wszystkie wydarzenia jako gość VIP, nie weźmie w nich jednak udziału. Jak podkreśliła – nie jest zainteresowana atrakcjami przygotowanymi przez organziatorów a poza tym woli „bawić się wśród swoich znajomych a nie współpracowników”. Jedyna impreza, w jakiej weźmie udział w ramach Juwenaliów będzie mecz siatkówki pracowników Uniwersytetu Warszawskiego ze studentami. Wydarzenie rusza dziś około 13:00.

– Potem oddaję się już normalnemu, klubowemu życiu – powiedziała. – Nigdy nie uczestniczyłem w zabawach juwenaliowych i póki co, nie zamierzam. Heteroseksualiści mnie po prostu zazwyczaj nudzą.

W piątek Jej Perfekcyjność zamierza odwiedzić klub Discrete. Jak podkreśliła – nie wie, co dzieje się tam tej nocy, więc wyjście to ma charakter spontaniczny. Dodała także, że nie wie, czy „nie skończy się to wszystko” w klubie Opera lub HotL, jeśli zabawa w Discrete będzie nieudana. Noc zakończy się zaś na pewno w warszawskim klubie Utopia, gdzie dzień przed wielką imprezą, tradycyjny „Revival!” z przebojami minionych dekad zapewni wszystkim przybyłym dużo pozytywnych doznań muzycznych.
Clou weekendu będzie jednak sobota. Jej Perfekcyjność rozpocznie ją kulturalnie – poza udzielaniem korepetycji i zakupami ze znajomymi – zamierza odwiedzić wernisaż wystawy „Gender Bender” w siedzibie U.F.A. Przebieranie się, żonglerka tożsamością, camp, pozy i luz – Joanna Combik sfotografowała osoby, które dokonały przed obiektywem queerowej metamorfozy. Zdjęcia zostały wykonane 4 kwietnia 2009 w krakowskim klubie Miejsce, podczas imprezy crossdressingowej GenderBender.

– To będzie tylko rozgrzewka przed wielkim koncertem Tary McDonald w Utopii – stwierdza trans. – Już nie mogę się doczekać, bo poprzedni występ Tary wspominam jako superwydarzenie z megamuzycznymi doznaniami.

Talent wokalny Tary McDonald został doceniony przez kluby na całym świecie, gdzie z takimi utworami jak „My My My” Armanda Van Heldena czy „Feel The Vibe” szwedzkiego dja Maxwella, podbijała serca fanów. Utwory te szturmowały listy przebojów, zdobywając na nich pierwsze miejsca. Tara śpiewa profesjonalnie od dziewiątego roku życia. W Utopii wystąpi po raz drugi – specjalnie z okazji imienin właściciela klubu Utopia. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, przed koncertem Tara McDonald umówiona jest na rozmowę z Jej Perfekcyjnością.
W niedzielę Jej Perfekcyjność zamierza jeszcze spotkać się ze znajomym Łu, dla którego przygotuje skromną kolację.


Ulotka reklamująca imprezę w klubie Discrete


Plakat na otwarcie wystawy „Gender Bender”


Tara McDonald na imieninach właściciela Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!